«10 кам’яних сердець»

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > «10 кам’яних сердець»

Сьогодні в Науковій бібліотеці КНУКіМ відкрилася творча виставка студентки 2-го курсу групи ТБР-15 Кафедри режисури телебачення Факультету кіно і телебачення Севін Дієвої – «10 кам’яних сердець».

4

Модерував виставку кандидат культурології, доцент Кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи, директор Наукової бібліотеки КНУКіМ Юрій Іванович Горбань, який привітав присутніх з цією подією та зазначив: «Знайомство з проявом духовного світу творчої людини – це можливість для кожного побачити світ в іншому, часто незвичному, новому ракурсі, «перезавантажити» свої творчі здібності і просто порадіти, що є серед нас люди, обдаровані різними талантами».

7

Виставка «10 кам’яних сердець» – це окремий цикл картин, пов’язаний з кожним роком життя Севін, який відображає її життєвий досвід.

Художниця поєднала у створених образах сучасне і минуле, драматизм долі, сум і приреченість на самотність. Втім є світлі моменти в історії персонажів, яких вона зображує на картинах уквітчаними або ж додаючи у сірі тони червоного – кольору надії на кохання.

1

Виставку відвідали студенти різних факультетів, які ділись враженнями та емоціями, жваво спілкувались із художницею. Авторка робіт відповідала на численні запитання молоді і розповідала, за яких життєвих обставин створювались її картини.

10

11

«10 кам´яних сердець – цикл моєї душі. В ній йде зворотній відлік часу до мого минулого від сьогодення, яким я вирішила поділитися з вами. Відчуттям розгубленості та, водночас, захоплення наповнювалася моя свідомість під час написання кожної з робіт. Ці емоційні пориви залишили слід у моїй пам´яті та, власне, на папері. Кожна лінія залишена на картині допоможе кожному краще зрозуміти мене та побачити пережиті емоції», – зазначила Севін Дієва.

12

Насолодитися творчістю художниці всі бажаючі зможуть до 4 листопада.

Схожі публікації