14 жовтня – день, що об’єднує величні свята

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > 14 жовтня – день, що об’єднує величні свята

Сьогоднішній день об’єднує величні свята – свято Покрови Пресвятої Богородиці, день Українського козацтва, та нещодавно запроваджене державне свято – День захисників та захисниць України.

Пресвята Богородиця в усі часи вважалась заступницею народу України, покровителькою українських козаків та військових, які боронили нашу рідну землю від ворогів.

Образ козака, звитяжного воїна, що боронить віру, гідність та звичаї усього нашого народу неодноразово постає на сторінках книг та в екранізованих картинах. Традиційно в українській культурі – це образ сміливого парубка, котрий захищає честь та волю нашого народу. В новітні часи жінки пліч-о-пліч з чоловіками захищають незалежність України.

14 жовтня ми вшановуємо всіх, хто продовжує боротися за нашу свободу й висловлюємо щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє життя за світле майбутнє України, чиї героїчні дії, мужність та самовідданість стають прикладом для майбутніх поколінь.

Прийміть найщиріші вітання із Днем захисників і захисниць України, святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва!

Співробітниками нашої бібліотеки було підготовлено до Вашої уваги книжкову виставку за назвою «Тої слави козацької повік не забудем…». На виставці представлена література на тему козацтва, яка знаходиться у фонді бібліотеки.

Виставка буде представлена в холі Наукової бібліотеки КНУКіМ. То ж запрошуємо для перегляду!

Попередня публікаціяНаступна публікація

Схожі публікації