«Академічна доброчесність: практичний вимір»

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > «Академічна доброчесність: практичний вимір»

Проект сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP, Американські Ради з міжнародної освіти, компанія Unicheck, Національний університет «Києво-Могилянська академія» за підтримки Міністерства освіти і науки України провели конференцію «Академічна доброчесність: практичний вимір» 11–12 квітня 2019 р.

Наукову бібліотеку Київського національного університету культури і мистецтв на конференції представляла завідувач сектору Бережна Оксана Володимирівна.

Робота конференції розпочалася з вітальних слів президента Національного університету «Києво-Могилянська академія» Андрія Мелешивича, заступника Міністра освіти і науки України – Юрія Рашкевича,  старшої керуючої закордонними представництвами та програмами  Американських Рад з міжнародної освіти – Енни Доморад, заступника аташе з питань культури Посольства США в Україні – Майкла Хакет, голови Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти – Сергія Квіта, СЕО Антиплагіатної компанії Unicheck – Сергія Ткача.

Протягом двох днів розглядалися теоретичні і практичні аспекти виховання, підтримки і розвитку академічної доброчесності на всіх можливих рівнях починаючи від школи, досвіду студентів до академічних досліджень.

Про «Створення середовища доброчесності у навчанні» доповіла  представниця наглядової ради Міжнародного центру академічної доброчесності (Канада, США) Тріша Бертрам Галлант.

Учасники конференції ознайомилися з онлайн-курсами з академічної доброчесності, антиплагіатними системами та інструментами забезпечення академічної доброчесності у навчальному та дослідницькому процесах.

Учасники конференції мали змогу узагальнити успішні практики освітньої спільноти у питаннях академічної доброчесності та якості освіти, обговорити напрацьовані матеріали та їх імплементацію у сферах вищої освіти, а також поспілкуватися з українськими та іноземними колегами для продуктивного обміну досвідом.

Матеріали конференції сприятимуть науковій бібліотеці Київського національного університету культури і мистецтв у розбудові середовища доброчесності.

Попередня публікаціяНаступна публікація

Схожі публікації