Проект сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP, Американські Ради з міжнародної освіти, компанія Unicheck, Національний університет «Києво-Могилянська академія» за підтримки Міністерства освіти і науки України провели конференцію «Академічна доброчесність: практичний вимір» 11–12 квітня 2019 р.
Наукову бібліотеку Київського національного університету культури і мистецтв на конференції представляла завідувач сектору Бережна Оксана Володимирівна.
Робота конференції розпочалася з вітальних слів президента Національного університету «Києво-Могилянська академія» Андрія Мелешивича, заступника Міністра освіти і науки України – Юрія Рашкевича, старшої керуючої закордонними представництвами та програмами Американських Рад з міжнародної освіти – Енни Доморад, заступника аташе з питань культури Посольства США в Україні – Майкла Хакет, голови Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти – Сергія Квіта, СЕО Антиплагіатної компанії Unicheck – Сергія Ткача.
Протягом двох днів розглядалися теоретичні і практичні аспекти виховання, підтримки і розвитку академічної доброчесності на всіх можливих рівнях починаючи від школи, досвіду студентів до академічних досліджень.
Про «Створення середовища доброчесності у навчанні» доповіла представниця наглядової ради Міжнародного центру академічної доброчесності (Канада, США) Тріша Бертрам Галлант.
Учасники конференції ознайомилися з онлайн-курсами з академічної доброчесності, антиплагіатними системами та інструментами забезпечення академічної доброчесності у навчальному та дослідницькому процесах.
Учасники конференції мали змогу узагальнити успішні практики освітньої спільноти у питаннях академічної доброчесності та якості освіти, обговорити напрацьовані матеріали та їх імплементацію у сферах вищої освіти, а також поспілкуватися з українськими та іноземними колегами для продуктивного обміну досвідом.
Матеріали конференції сприятимуть науковій бібліотеці Київського національного університету культури і мистецтв у розбудові середовища доброчесності.