Академічна доброчесність

Дата: 13.10.2021 | Рубрика: Новини

13 жовтня для студентів 1-2 курсу кафедри міжнародних відносин була проведена міні-лекція з приводу Академічної доброчесності. Оксана Бережна, завідувач сектору організації електронних документів, розповіла про принципи, види порушень і відповідальність при порушенні академічної доброчесності здобувачами освіти, науково-педагогічних та наукових працівників закладів освіти.

В контексті лекції зазначалося, що наукова бібліотека КНУКіМ з 2017 року займається перевірками академічних робіт на ознаки плагіату в системі Unicheсk. І головне в процесі перевірок «синергія машини і людини», бо звіт про перевірку без аналізу оператором з перевірки в антиплагіатній системі втрачає свою цінність. Також були розкриті і схарактеризовані основні етапи перевірки в системі Unicheck.

Особливу увагу акцентували на темі модифікацій до яких вдаються недобросовісні дослідники, а також окремо було наголошено на важливості дотримання принципів академічної доброчесності, розвитку навичок написання власних текстів, та навчанню академічному письму.

З матеріалами лекції можна ознайомитись у презентації.

Контакти
Email: knukim.library@gmail.com
Тел.: (044) 529–61–38, (044) 529–98–34