Безмежні «Грані творчості» Наталії Лопухової

Дата: 02.03.2016 | Рубрика: Новини

У Науковій бібліотеці КНУКіМ відбулося урочисте відкриття виставки «Грані творчості» заслуженого художника України, доцента Кафедри графічного дизайну і реклами Наталії Лопухової та вихованців її мистецької студії «Майстер та її учні».

27

Розпочалася презентація виставки виступом вокального ансамблю Факультету музичного мистецтва КНУКіМ «Ad libitum» та вітанням Наталії Олександрівни з її 50-річним ювілеєм.

4

 

6

Безліч теплих слів на адресу художниці звучали з вуст декана Факультету дизайну та реклами Вікторії Василівни Соломатової, заступника декана Факультету культурології Олени Олександрівни Каракоз. Колеги побажали Наталії Олександрівні здоров’я, натхнення, щастя і душевної гармонії.

12

13

Завідувач Кафедри графічного дизайну і реклами Тетяна Олександрівна Божко приєдналася до слів-вітань та відзначила особливу натхнену сутність Наталії Лопухової: «Є люди, які в житті завжди діють за шаблоном, але Наталія Олександрівна до цих людей не належить. Усе її життя – це справді творчість, несподівані рішення, емоції, які йдуть від щирого серця, це натхнення, яким вона живе.

Світ перетворюють мрійники, і мені дуже хочеться, щоб наші студенти були неординарними особистостями, які дивують і змінюють світ. Такими, як Наталія Олександрівна!»

10

Для проведення заходу приміщення бібліотеки було обране не випадково. За словами Наталії Лопухової, атмосфера книгозбірні спонукає до міркувань, допомагає глибше зануритися у сенс картин, надихає на творчість.

5

Модератором заходу був директор Наукової бібліотеки КНУКіМ Юрій Іванович Горбань, який радо зустрічав і представляв усіх поважних гостей.

20

Студентські роботи презентовані як плакати музеїв Києва, котрі група ДХМг-15 відвідала під час проходження зимової практики. Із захопленням розповідає про свій графічний витвір учасник виставки – студент цієї групи Іван Гудима. На виставці їх два – плакат музею трипільської культури, виконаний у техніці графіка, та плакат-колаж музею досягнень братів Кличко. Останній був створений Іваном, як уособлення того, що людина, в якої є мрія, може змінити світ та досягти справжніх висот. Хлопець зазначає: «Вони – чемпіони, вони досягнули. Це є історія однієї мрії».

17

1

2

Роботи самої Наталії Лопухової на виставці представлені як з періоду її студентських років, так і сьогочасності. Можна було побачити і станкові акварельні роботи, і приклади книжкової графіки та живопису. Центральними картинами стали нещодавно створені ікони. Вони виконані у техніці левкас на липових дошках із використанням сусального золота, за зразком старовинних ікон часів українського бароко.

3

19

35

Зараз Наталія Олександрівна планує створити проект «Старий Київ». «Я хочу представити старі фотографії 1917 року, але не як звичайний відбиток давнини, а як моє відчуття іншого покоління, може зображення будуть з якимись театральними діями, фрагментами вистав», – ділиться задумами мисткиня.

23

21

Художня виставка «Грані творчості» триватиме з 1 по 5 березня. Кожен бажаючий зможе відвідати її, щоб насолодитися справжнім мистецтвом, отримати гарні враження та почерпнути для себе трішки натхнення.

16

Контакти
Email: knukim.library@gmail.com
Тел.: (044) 529–61–38, (044) 529–98–34