Бібліотечний MAINSTREAM у Науковій бібліотеці КНУКіМ

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Бібліотечний MAINSTREAM у Науковій бібліотеці КНУКіМ

«Бібліотеки – це свобода. Свобода читати, свобода спілкуватися… Якщо ви не цінуєте бібліотеки, значить, ви не цінуєте інформацію, культуру та мудрість»

Ніл Гейман

Сучасність характеризується швидкою зміною понять, пріоритетів та цінностей. Не відомо, що буде завтра з тим, що ще вчора було на піку популярності. Наукова бібліотека КНУКіМ має на меті зберегти культурні цінності у площині сучасного бачення. Із 25 по 30 вересня бібліотека проводить тиждень «Бібліотечний MAINSTREAM» в рамках святкування Всеукраїнського дня бібліотек.

Розпочався тиждень фотовиставкою «Красуні України». Світлини сучасних молодих красунь, студенток університету у традиційному українському вбранні допоможуть поринути в минуле, у часи Шевченка, Франка, Лесі України та подивитись на жінку по-новому.

Директор бібліотеки Юрій Горбань завжди підтримує бажання працівників внести інновації в свою роботу. Відкриваючи виставку, він зазначив: «Можна шанувати традиції, можна їх формально підтримувати, а можна просто жити, сприймаючи їх серцем, знаходячи в них опору для звершень, для відкриття нових сторін життя. Пишаюся тим, що всі, хто долучився до створення фотовиставки, відчувають красу і традиції душею, роблять наше повсякдення яскравим».

Запрошуємо всіх до бібліотеки помилуватися красою, порадіти за наших студенток та за автора фотографій, завідувача сектору культурно-просвітницької роботи бібліотеки Марину Лєтцеву, яка допомогла дівчатам розкритися в нових образах.

Усі бажаючі можуть взяти участь у голосуванні, яке визначить переможця. Деталі голосування https://www.facebook.com/knukimlibrary/

Схожі публікації