Бібліотека у дистанційній освіті: сприяння навчанню та науковій роботі

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Бібліотека у дистанційній освіті: сприяння навчанню та науковій роботі

16 грудня Олена Скаченко, завідувач сектору методичної роботи Наукової бібліотеки Київського національного університету культури і мистецтв провела заняття з інформаційної грамотності для студентів першого курсу Факультету музичного мистецтва.

Онлайн-зустріч пройшла на платформі Zoom. Було зареєстровано 95 учасників.

Під час відео-конференції Олена Олексіївна представила студентам та науково-педагогічним працівникам Факультету музичного мистецтва Інтерактивний інформаційний модуль «Музичні документи у фонді Наукової бібліотеки КНУКіМ» та охарактеризувала його 6 основних структурних частин.

Крім теоретичного матеріалу інформаційний модуль знайомить із правилами користування науковою бібліотекою; сервісом «Бібліографічна довідка»; містить відеоінструкції з пошуку музичних документів у Електронному каталозі бібліотеки КНУКіМ.

Наприкінці зустрічі Олена Олексіївна запропонувала студентам інтерактивне миттєве опитування для отримання зворотного зв’язку про інформацію, почуту і засвоєну під час онлайн зустрічі. Студенти мали відповісти на поставлене питання, скориставшись QR-кодом доступу до платформи AnswerGarden

Схожі публікації