Бібліотеки єднають Україну: патріотичне виховання молоді

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Бібліотеки єднають Україну: патріотичне виховання молоді

В Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського за сприяння МОН України та НАПН України пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Організація і методика створення галузевих бібліотечно-інформаційних ресурсів для освітянської галузі України» та Всеукраїнський форум «Місія бібліотек навчальних закладів у національно-патріотичному вихованні дітей та молоді».

Відкрила конференцію директор ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського, д-р пед. наук, професор, член-кореспондент НАПН України Лариса Березівська.

У роботі конференції взяли участь науковці ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського, представники МОН України та НАПН України, директори й бібліотечні фахівці національних і державних бібліотек України, наукових установ, науково-педагогічні працівники ВНЗ різних регіонівУкраїни, науковці Педагогічного музею України, завідувачі бібліотек обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, методисти, бібліотекарі професійно-технічних і загальноосвітніх навчальних закладів, а також науковці з Польщі, Білорусі, Республіки Казахстан.

Наукову бібліотеку Київського національного університету культури і мистецтв представляли співробітники науково-методичного відділу Олена Скаченко та Олена Омельяненко-Набіуліна.

news_conference_3_18-11-16

Не обійшовся захід і без нагород. Освітянські бібліотеки-ювіляри отримали грамоти, вітальні листи і невеличкі презенти, почесні грамоти за багаторічну плідну співпрацю в здійсненні науково методичного забезпечення інноваційного розвитку бібліотек навчальних закладів України.

Під час роботи конференції демонструвалася книжкова виставка «Науково-інформаційна та науково-методична продукція Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського і мережі освітянських бібліотек МОН України та НАПН України» та діяла музейна виставка Педагогічного музею України «Василь Сухомлинський: світовий вимір».

Другий день конференції був присвячений Всеукраїнському форуму «Місія бібліотек навчальних закладів у національно-патріотичному вихованні дітей та молоді». Учасниками форуму стало понад 200 делегатів від освітянських бібліотек України. З доповідями виступили науковці Інституту проблем виховання та Інституту педагогіки НАПН України, ДНПБ України ім. В. Сухомлинського, Державної бібліотеки України для юнацтва та ін.

З доповіддю «Національно-патріотичне виховання студентської молоді: вимоги сучасності» виступила зав. сектору методичної роботи НБ КНУКіМ Олена Скаченко, проінформувавши  учасників форуму про зміст і основні напрямки патріотичного виховання, що реалізуються у книгозбірні Київського національного університету культури і мистецтв.

news_conference_1_18-11-16

Всі заходи конференції пройшли у теплій атмосфері, на високому професійному та організаційному рівні. За підсумками конференції схвалено проект рекомендацій для подальшої діяльності.

news_conference_2_18-11-16

news_conference_4_18-11-16

Схожі публікації