Каталог видавництв

«Академія» – Видавничий центр “Академія” і видавництво “Академвидав” — українські книжкові видавництва. Основні дисципліни — літературознавство, мовознавство, філософія, логіка, етика, релігієзнавство, політологія, психологія, соціологія, історія, педагогіка, ділові комунікації, економіка, менеджмент, географія, екологія, математика, хімія та ін.

Перейти на сайт видавництва

«Магнолія» – Львівська видавнича фірма “Магнолія-2006″ увійшла в книжковий світ України лише декілька років тому. Та сьогодні її видавничу продукцію, яка виробляється на власному сучасному поліграфічному устаткуванні, можна побачити в бібліотечних фондах майже всіх вищих закладів освіти України I, II, III, IV рівнів акредитації. Це, в основному, підручники і навчальні посібники, написані рідною мовою. Тематики: навчальна література з суспільно-гуманітарного, економічного, природничо-технічного та медичного напрямків.

Перейти на сайт видавництва

«Кондор» – Компанія була заснована у 2001 році. Протягом цього часу не одне покоління студентів, учнів професійно-технічних закладів, коледжів, а також школярів та абітурієнтів підкорюють наукові вершини за нашими підручниками та навчальними посібниками. Тематика літератури: економіка промисловості і сільського господарства, фінанси та банківська справа, юриспруденція, культура і мистецтво, туризм, медична та технічна література.

Перейти на сайт видавництва

«Каравела» – Видавництво “Каравела” працює на книговидавничому ринку України понад 15 років. Спеціалізується на виданні підручників і навчальних посібників для ВНЗ з економічних, гуманітарних, природничих та технічних наук (історія, соціологія, політологія, філософія, педагогіка, психологія, право, екологія, хімія, інформатика, інженерна та комп’ютерна графіка, електротехніка, електроніка, економіка, менеджмент та ін.).

Перейти на сайт видавництва

«Знання» – Видавництво “Знання” спеціалізується на виданні переважно підручників і навчальних посібників для вищих навчальних закладів. Щороку видавництво видає більше 100 нових видань. Працює за напрямками: економічні науки, менеджмент та маркетинг, соціально-гуманітарні науки, технічні науки і технології.

Перейти на сайт видавництва

«Ліра-К» – Видавництво, книготоргівля, книгорозповсюдження, виготовленни бібтехніки, комплектування бібліотек, бібліотечна техніка. Напрямки: бібліотечна техніка, монографії, збірники наукових праць, ботаніка, екологія, комп’ютерні науки, будівництво.

Перейти на сайт видавництва

Контакти
Email: knukim.library@gmail.com
Тел.: (044) 529–61–38, (044) 529–98–34