День інформації у КНУКіМ

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > День інформації у КНУКіМ

У читальній залі Наукової бібліотеки КНУКіМ з нагоди Дня інформації відбувся відкритий перегляд нових надходжень до фондів книгозбірні, а також були презентовані новинки видавництв України: «Академвидав», «Каравела», «Ліра-К», «Наш світ». На події побували викладачі, співробітники та студенти Київського національного університету культури і мистецтв.

IMG_6621

Для відвідувачів на День інформації видавництва запропонували різноманіття фахової та художньої літератури за акційними цінами, а точніше від 20 гривень.

День інформації в Науковій бібліотеці проводився не лише з метою ознайомлення студентів і співробітників університету з надходженнями у фонди бібліотеки, але й із проектами та акціями.

IMG_6630

IMG_6626

З нагоди свята інформації до читальної зали завітали: доктор філософських наук, професор Іван Федотович Надольний; кандидат педагогічних наук, професор Валентина Миколаївна Медведєва; декан Факультету культурології, доктор психологічних наук, професор Людмила Євгеніївна Просандєєва та інші представники активу педагогічного складу університету.

20150514_115112

20150514_115845

Однією із ключових частин огляду була виставка, сформована як результат проведення акції «Подаруй книгу бібліотеці»! Вищезгадана акція стартувала 14 лютого 2015 року у Науковій бібліотеці КНУКіМ. Завдяки учасникам проекту фонд збільшився на 1062 одиниці (книги, аудіозаписи, альбоми репродукцій). До проекту активно долучились представники студентської та науково-педагогічної спільноти університету.

IMG_6623

Співробітники бібліотеки зауважили, що всі книги, які були передані до фонду книгозбірні, відскановані і для студентів КНУКіМ доступні також в електронному виді.

IMG_6628

Серед подарованих книг є підручники і монографії, збірки наукових статей і літературно-художні видання, які будуть корисними в навчальному процесі і викладачам, і студентській молоді вишу.

20150514_153834

Найбільш активну участь в акції взяли К.М. Кириленко, В.А. Русавська, О.О. Каракоз, В.П. Дячук, Т.О. Долбенко, Ю.І. Горбань, О.А. Корнієвський, О.І, Скнарь, І.П. Штефан, М.С. Тимошик, С.Й. Грица.

До акції в Київському національному університеті культури і мистецтв також приєдналось видавництво «Ярославів Вал», яке подарувало бібліотеці художню літературу провідних сучасних авторів, таких як Василь Шкляр та Ірен Роздобудько.

Наукова бібліотека КНУКіМ планувала пo завершенні акції оприлюднити списки всіх благодійників, проте багато хто з них передавали книги через знайомих або колег. Тому не всі прізвища були зафіксовані. Але це ніяк не применшує важливості їхньої заслуги в поповненні бібліотечних фондів національного вишу.

IMG_6637

Такі результати спільної праці нагадують, що люди, об’єднанні однією метою, можуть творити чудеса, а також прекрасні акції і проекти для забезпечення ефективності та якості навчального процесу.

IMG_6634

Перелік видань, презентованих на Днях інформації в Науковій бібліотеці КНУКіМ, можна знайти в «Інформаційному бюлетені нових надходжень».

Попередня публікаціяНаступна публікація

Схожі публікації