День інформації в Науковій бібліотеці КНУКіМ

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > День інформації в Науковій бібліотеці КНУКіМ

6–7 квітня 2016 року в читальній залі Наукової бібліотеки КНУКіМ відбувся «День інформації», організатором якого виступив інформаційно-бібліографічний відділ бібліотеки (зав. відділу Вероніка Віталіївна Степко).

news_img_01

news_img_02

На відкритому перегляді літератури були представлені нові надходження до фондів бібліотеки за 2015 рік. Відвідувачі мали нагоду ознайомитися з навчальною, науково-дослідною, науково-популярною, довідковою та художньою літературою, а також з періодичними виданнями.

«День інформації»  відвідали викладачі та співробітники вишу, які з цікавістю переглядали нові надходження, робили нотатки. Студенти жваво обговорювали книги, які їх зацікавили, ділилися враженнями.

news_img_03

news_img_05

Захід відвідала професор, доктор культурології Тетяна Олексіївна Долбенко, яка презентувала свою нову монографію «Теоретико-методологічні засади прикладних досліджень активізації пізнавальної діяльності дітей» (2016 р.).

news_img_04

Увазі викладачів пропонувалися навчальні посібники, підручники, довідники та хрестоматії, що були придбані на замовлення кафедр КНУКіМ з метою якісного інформаційного забезпечення навчального процесу.

Видання, що були представлені на «Дні інформації» та надійшли до фондів Наукової бібліотеки, знайшли своє відображення в «Інформаційному бюлетені нових надходжень» (Завантажити бюлетень)