Величний Київ – це вдале поєднання стародавнього міста, завмерлої в часі історії, та сучасної столиці України. Він є символом безперервного руху життя, осередком національної самобутньої культури.

1534-ту річницю з моменту заснування Києва в Національному університеті культури і мистецтв відсвяткували масштабним концертом.

1

Організаторами мистецького заходу виступили працівники Наукової бібліотеки КНУКіМ.

Для усіх, хто вирішив стати частиною яскравого свята, студенти факультетів: культурології, державного управління і права, режисури і шоу-бізнесу, хореографії, кіно і телебачення підготували запальні творчі виступи.

На Дні Києва у КНУКіМ лунали світові музичні шедеври у виконанні Ліори Котляр. Незабутній драйв композиціям додавав акомпанемент Григорія Бутовича та Євгена Петенка.

2

3

Свої незвичайні авторські твори слухачам подарували студент Кафедри режисури драматичного театру й акторської майстерності Владислав Лисак та студент Факультету музичного мистецтва Матвій Махинько. Життєрадісні пісні у супроводі електрогітари змусили аплодувати весь зал.

4

Відомі українські музичні композиції від Олександра Брянгіна, Тетяни Антонюк, Сергія Шведюка, Назара Каруна, Поліни Матвієнко та Тетяни Марченко створили дружню святкову атмосферу.

На грандіозному святкуванні виконувалися пісні як українською, так і англійською, зважаючи на те, що 2016 рік з Указу Президента України проголошено роком англійської мови.

Протягом усього заходу зал не переставав голосно аплодувати від захвату мистецькими талантами КНУКіМівців, а пристрасний хореографічний виступ дуету Кафедри бальної хореографії повністю полонив аудиторію. Потужна енергетика танцю відчувалася у кожному русі артистів.

14

Концертна програма була сповнена цікавих фактів про Київ та особливості легендарного міста.

«Київ має свою виняткову атмосферу, яка зачаровує. Але просто пробігаючи вулицями цю атмосферу не відчуєш, не роздивишся, не розбереш. Душа Києва захована в його двориках, які зберігають безліч секретів, безліч загадок, безліч надзвичайних сюрпризів», – відзначили ведучі заходу Оксана Бережна та Олександра Винокурова.

15

Привітав студентів зі святом, присвяченому українській столиці, кандидат культурології, доцент кафедри книгознавства і бібліотекознавства, директор Наукової бібліотеки КНУКіМ Юрій Горбань: «Дякую всім учасникам концерту і хочу зауважити, що сьогодні вас, шановні гості, вітали студенти різних факультетів – тут об’єднав нас університет. А в університеті саме бібліотека є тим унікальним культурно-мистецьким закладом, який об’єднує талановиту творчу молодь, як колись об’єднав її Київ. Я хочу побажати цьому прекрасному європейському місту, щоб над ним вічно сяяла яскрава зірка щастя та злагоди, щоб було мирним небо. Завжди пам’ятайте своє коріння, любіть і шануйте свою Батьківщину» .

16

Із вітальним словом до КНУКіМівців також звернулася керівник креативної групи Наукової бібліотеки Марина Лєтцева, додавши, що День Києва є дуже важливим святом для усієї країни, адже саме столиця увібрала в себе усю міць та велич українського народу.

17

Завершувала концерт патріотична музична композиція «Україно, будьмо!» у виконанні Анни Муляр, яка стала прекрасним побажанням для усього народу. Тож хай «сонце нам сяє», єднаючи всіх, а українська столиця зростатиме і розвиватиметься.

18

Попередня публікаціяНаступна публікація