Іноземні та вітчизняні електронні ресурси відкритого доступу

AEA Journals – Повнотекстові англомовні наукові журнали з медичних, соціальних, біологічних, фізичних, юридичних наук, мистецтва та освіти.

LIBRARIA – проект компанії Архівні інформаційні системи (АІС), що здійснюється у співпраці з бібліотеками, архівами та науковими інституціями в Україні та за її межами. Мета проекту – оцифрувати та надати доступ онлайн до якомога більшого масиву української історичної періодики.

CiteSeerX – Відкрита електронна бібліотека з комп’ютерних наук та пошукова машина за науковими публікаціями та препринтами

DOAJ (Directory of Open Access Journals) – Довідник журналів відкритого доступу, що індексує і забезпечує відкритий доступ до високоякісних, рецензованих журналів.

DOAB (Directory of Open Access Books) – Доступ до метаданих та повних текстів книжок академічних видавництв у відкритому доступі в мережі Інтернет.

Getty Publications Virtual Library – Науково-дослідницька бібліотека, що містить видання з мистецтва, історії, археології, архітектури і гуманітарних наук. Книги доступні для читання он-лайн та для завантаження у PDF-форматі.

Hindawi – Близько 200 рецензованих науково-технічних журналів практично в усіх напрямках наукових досліджень. З січня 2007 р видавництво «Hindawi» прийняло модель Відкритого доступу до своїх журналів.

Ingenta – Постачальник контент-послуг для видавничої галузі, що базується в Оксфорді, Сполучене Королівство. Пропонує доступ до понад 28 тис. наукових журналів із широкими пошуковими можливостями.

Internet Public Library – Близько 3000 електронних газет та журналів з багатьох галузей знань усіх країн світу

J–STAGE (Japan Science and Technology Information Aggregator, Electronic) – Японський портал наукової інформації, надає доступ до понад 800 наукових журналів з різних галузей знань.

The OAPEN Library – Містить вільно доступні наукові книги, переважно в галузі гуманітарних та суспільних наук. Надає послуги видавцям, бібліотекам у сферах зберігання, розповсюдження та цифрового збереження.

WDL -Всесвітня цифрова бібліотека – Проект Бібліотеки Конгресу США за підтримки ООН з питань освіти, культури та науки та у співпраці з бібліотеками, архівами, музеями, навчальними закладами та міжнародні організації з усього світу.

Wiley Open Access – Проект відкритого доступу авторитетного наукового видавництва JohnWiley & Sons, Inc., в межах якого видаються близько 40 рецензованих он-лайнових журналів в галузі біологічних, хімічних та медичних наук.

ЖЗ (Журнальний зал) – Літературний інтернет – проект, що представляє діяльність російських літературно-мистецьких та гуманітарних журналів.

Діаспоріана – українська діаспорна електронна бібліотека, заснована Олегом Богуславським 2011 р. Орієнтована на широкі кола користувачів і спрямована на поширення знань про українську еміграцію та її досягнення.

Е-books directory – Каталог електронних книг – це щодня зростаючий список посилань на вільно доступні книги, документи та конспекти лекцій.

Чтиво / Chtyvo – є однією з найбільших українських е-бібліотек. Містить твори з різних жанрів художньої літератури, а також публіцистичні, навчальні та наукові книги, статті, нариси тощо.

Контакти
Email: knukim.library@gmail.com
Тел.: (044) 529–61–38, (044) 529–98–34