Event-менеджмент у бібліотеці

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Event-менеджмент у бібліотеці

Співробітники Наукової бібліотеки КНУКіМ завідувач сектору культурно-просвітницької роботи Лєтцева М.А. та бібліограф 1 категорії Терех Т.В. відвідали семінар «Event-менеджмент – одна з головних складових роботи сучасної бібліотеки», організований Українською бібліотечною асоціацією спільно з Goethe-Institut в Україні 14 грудня 2017 р.

Лектор Сошинська Ярослава, кандидат історичних наук, доцент Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського», виконавчий директор Української бібліотечної асоціації у своєму виступі зупинилася на визначенні понять «івент-менеджмент», «бібліотечний захід», «подія в бібліотеці».

Під час семінару учасники розглянули питання: які бібліотечні заходи вважати подіями; на чому варто зосередити увагу, готуючи подію; цілі організаторів та учасників; мотивація зацікавлених сторін.

З’ясували, що підготовка заходу має починатися з аналізу визначення ключової потреби, яку він вирішуватиме, його основну мету та завдання.
Важливо, визначити цільову аудиторію, її характеристики. Ознайомилися з основними чинниками, які впливають на ефективність події: склад команди (90 % успіху), інструменти маркетингу та піару, бюджет.

В ході семінару учасники обмінювалися досвідом організації заходів та подій. Лєтцева Марина розповіла про організацію та проведення фотовиставки «Красуні України» в Науковій бібліотеці КНУКіМ, про те що висока креативність та гнучкість дозволяють вибудовувати оригінальні програми та інноваційні івенти під проекти з невеликими фінансовими витратами. Присутні оцінили цей захід як подію.

Терех Тетяна, відповідальна за комунікацію з користувачами в соціальних мережах, поділилася з присутніми досвідом наповнення сторінки бібліотеки у фейсбуці. Розповіла як зробити гарне фото і правильно використовувати хештеги.

Завершився семінар запрошенням Ярослави Сошинської організаторів та учасників зробити оцінку події – семінару.

Всі учасники семінару здобули нову інформацію, яка використовуватиметься в організації подій та заходів в бібліотеці.

Схожі публікації