Форум видавців у Львові

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Форум видавців у Львові

Працівники Наукової бібліотеки КНУКіМ відвідали найочікуванішу в Україні книжкову, літературну, культурну подію року – 23 Міжнародний форум видавців.

news_forum_167

Мета форуму – привернути увагу громадськості до найактуальніших проблем сучасного українського книговидання, підтримати традицію фахових дискусій і семінарів. Протягом останніх років у рамках форуму проводиться дедалі більше акцій, розрахованих на масову аудиторію та покликаних популяризувати читання. До співпраці з форумом активно залучаються знані українські і закордонні письменники видавці, зірки спорту та шоу-бізнесу, представники різних гілок влади, освітні, громадські, благодійні і комерційні структури. Це місце для обговорення важливих суспільних проблем та планів на майбутнє.

news_forum_236

Програма форуму охоплювала чимало цікавих та насичених заходів:

  • Львівський міжнародний літературний фестиваль
  • VІІ Львівський міжнародний бібліотечний форум, організований Українською бібліотечною асоціацією «Модерна бібліотека в мінливому світі»
  • Книжковий ярмарок
  • Благодійна акція для людей літнього віку «Третій вік: задоволення від читання»
  • Урочиста церемонія вручення книжкової Премії «Найкраща книга Форуму-2015».

news_forum_324

КНУКіМівці встигли не лише побувати на численних подіях книжкового форуму, але й ознайомити книгоманів із новинками наукових праць викладачів Національного університету культури і мистецтв та привернути увагу до найактуальніших проблем, які висвітлені у доробку науково-педагогічного складу вишу. Книги були представлені на стендах кількох видавництв.

news_forum_422

news_forum_521

news_forum_621

У межах форуму відбулися також і тематичні дискусії, читання, круглі столи, презентації книжок, спілкування з експертами, майстер-класи, лекції.

Подвижники бібліотечної справи взяли участь у конференції, яка проходила в рамках форуму у Львівській обласній науковій бібліотеці. Тема наукового зібрання «Ефективні практики», де розглядалися питання: відкрита бібліотека; стратегічні напрями і професійні орієнтири розвитку сучасної бібліотеки; рекомендаційні сервіси та книжкові навігатори.
news_forum_719

news_forum_812

news_forum_912

На інших професійних майданчиках Бібліотечного форуму (яких налічувалось більше 10) розглядалися питання: модерна бібліотека: межі кордонів; дослідження і комунікації; модерній бібліотеці – модерного фахівця; адвокація: нова хвиля; сучасні ІТ-системи для бібліотек.

news_forum_1013

Схожі публікації