Гостя наукової бібліотеки – Дара Корній

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Гостя наукової бібліотеки – Дара Корній

В читальній залі наукової бібліотеки КНУКіМ відбулася зустріч з Дарою Корній (справжнє ім’я Мирослава Іванівна Замойська), українською письменницею-прозаїком Лауреатом третьої премії «Коронація слова» (за роман «Гонихмарник» 2010 р.»). Пише в жанрі міського фентезі, автор 14 творів. Роман «Гонихмарник» удостоєний відзнаки «Дебют року» від видання «Друг читача» та став лауреатом премії асамблеї фантастики «ПОРТАЛ-2011» – «Відкриття себе» імені Володимира Савченка. Після публікації першого роману Дара Корній отримала неофіційне звання «української Стефані Маєр».
Зустріч з Дарою Корній відбувалася у новому форматі бібліотечних заходів Літературний клуб #галаСлово. Якщо ви маєте нову книгу чи пишете цікаву поезію, тоді вам до нас – галасувати у клубі разом, популяризувати книги, читання, сучасних авторів.

Відкрив захід Юрій Іванович Горбань кандидат культурології, доцент кафедри інформаційних технологій, директор наукової бібліотеки, який зазначив: «Книги письменниці читають і перечитують, запитують у книгарнях та бібліотеках. Її твори відзначаються неповторним стилем, у якому українська міфологія гармонійно переплітається з реальністю, порушуються проблеми добра і зла, кохання, людських стосунків».

Пані Дара відверто, з щирим серцем розповіла про натхненну працю письменника, поділилася думками щодо того, що саме цікаво молоді, адже в першу чергу автора турбує духовність, змістовність, затребуваність та наявність зворотнього зв’язку з читачами.

Спілкування було відвертим відкритим, книги письменниці викликали зацікавленість учасників зустрічі.

Часу не вистачило, для обговорення теми взаємовпливу літературного твору і життя, тому чекаємо наступних зустрічей.

Запрошуємо до бібліотеки на виставки та заходи, присвячені Всесвітньому дню книги та авторського права: науковий семінар, презентації нових видань, зустрічі з письменниками та відомими діячами, виставки наукового доробку викладачів університету, художні виставки. Помилуватися красою, по-новому почути художнє літературне слово, збагатитися силою культурних традицій для успішного поступу в сьогоденні.

Попередня публікаціяНаступна публікація

Схожі публікації