Радимо прочитати

2015 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

2016

Книги листопада

cover_opening-day-of-the-summerКовальчук Г. Вернісаж літа : поезії / Галина Ковальчук ; ред. В. Кобець. – Київ : Ліра-К, 2016. – 220 с.

Ця поетична збірка – своєрідне ліричне одкровення поетеси, яка щиро прагне до високого і благородного в житті, водночас болюче переживає зради близьких людей, засуджує фальшивість у людських стосунках, відстоює ідеали справедливості і свободи слова у суспільстві. До речі, пані Галина закінчила Київський державний інститут культури.

cover_angel-yosipivnaЗарудко І. Якщо твій янгол Йосипівна / Ігор Зарудко. – Брустурів : Дискурсус, 2015. – 216 с.

Йосипівна з-за прилавку вислухає всю вашу історію, хоч ви й плутатиме імена, а кількість любовних пригод змушуватиме періодично червоніти весь зал. Доливатиме кави, щоб ваша супутниця не заснула, адже ви можете використати цю нагоду й знайти собі нову. Йосипівна пильнуватиме, щоб коньяк у чарці не закінчувався, аж поки розповідь не закінчиться.

cover_role-playing-gamesБайдак І. Рольові ігри / Ігор Байдак. – Тернопіль : Крок, 2014. – 144 с.

Іван Байдак – львівський письменник, котрий успішно дебютував в українському літературному процесі книгою «Особисто Я особисто Тобі», що набула широкого розголосу серед читачів. Це вмілий прозаїк, для котрого «fiction» – як спосіб життя. Цього разу автор із втраченого романтика перетворюється на дорослого циніка. Тут є глибока інтелектуальна філософія, пошуки сенсу та якості життя. «Рольові ігри» – це добірка десяти захопливих та викличних оповідань, де герої кожної з історій часто постають перед вибором, яку роль зіграти цього разу.

Книги жовтня

cover_pokrovДашвар Л. Покров : роман / Люко Дашвар. – Харків : Кн. Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 384 с.

Романи Люко Дашвар незмінно мають успіх у читача. Вона пише так гостро й пронизливо, психологічно й чутливо, що торкається струн душі кожного… Неможливо не співчувати її героям, як неможливо не звернути увагу на гострі, болючі, неоднозначні питання, які порушує письменниця…

Ніч проти 30 листопада 2013 року багато чого змінює і в житті країни, і в долі киянки Мар’яни Озерової. Після позміреного напівсонного існування дівчина опиняється у вирі подій і несподіваних зустрічей: виснажливі чергування на Майдані, зникнення коханої людини та пошуки нащадків у сьомому коліні славного козака Яреми Дороша, яких прокляла його дружина. Та чи не даремні пошуки? Адже перед цими щасливцями постає непростий вибір – незліченні скарби, що їх мають успадкувати від свого предка, чи кохання і воля…

cover_felix-austriaАндрухович С. Фелікс Австрія : роман / Софія Андрухович. – Львів : Вид-во Старого Лева, 2014. – 288 с.

Станіслав кінця XIX – XX століття. Звичайне місто в Австрії, в якому живуть, страждають, нероздільно закохуються, захоплюються наукою і шарлатанськими виступами ілюзіоністів, розважаються на балах і карнавалах, ходять на шпацер і ховають таємниці у різьблених комодах. І на тлі епохи, яка для нащадків щораз більше обростатиме міфами про ідилічне життя, – долі двох жінок, що переплелись так тісно, як стовбури дерев – у нерозривному зв’язку, який не дає ні жити, ні дихати, ні залишитись, ні піти.

cover_love-and-eternityДереш Л. Пісні про любов і вічність : збірка / Любко Дереш. – Харків : Кн. Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. – 368 с.

Ці історії – проза мандрів. Мандрів у пошуках себе. Бо, коли одного разу ти розумієш, що все, чим володів дотепер (чи то воно володіло тобою), більше не має сенсу, час вирушати у подорож. Що чекає на тебе в пункті призначення? Перетворення? Чи зустріч зі своїм невідомим, проте справжнім «я», що раз у раз намагається дати знак про своє існування і, врешті, приречене бути почутим?

Книги вересня

Шановні студенти!

Восени радимо прочитати вам книги із серії «Теплі історії». Цю серію об’єднують добрі, теплі слова, історії про людей та життя, любов та радість, смуток та усмішки, про друзів та рідних, подорожі та музику. У них поряд існують маленькі дрібниці й великі зміни, мрії та їхнє здійснення, спогади та враження. Можливо, погода цієї осені не завжди буде радувати вас, та в цих книжках затишно й тепло))) Сподіваємося, що читання принесе вам насолоду й користь. Запитуйте книги в читальному залі бібліотеки.

cover_warm-stroriesІванцова М. Теплі історії про радість і сум / Міла Іванцова. – Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2015. – 136 с. – (Теплі історії).

Філософія автора збірки – триматися позитиву попри все, рухатися вперед і не озлоблюватися на людей та світ. Кожне оповідання, велике воно чи маленьке, – це цікава історія з життя звичайних людей, а можливо, сучасна версія притчі. З героями не хочеться прощатися, з ними ніби продовжуєш жити, міркуючи, як учинив би на їхньому місці, шукаєш відповіді на власні питання. Читачі називають твори Міли Іванцової «терапевтичною прозою».

cover_warm-strories2Теплі історії про дива, коханих і рідних : зб. оповідань / ред.-упоряд. Ю. Шутенко. – Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2015. – 144 с. – (Теплі історії).

У книзі зібрані короткі оповідання й ліричні замальовки різних авторів, об’єднані теплим настроєм, затишком і позитивом. Автори розповідають про найрізноманітніші дива у житті персонажів, як-от диво пізнання Бога чи диво дружби бізнес-леді з бідним хлопчиком; про диво кохання з першого погляду чи трепетної подружньої любові аж до старості; про зцілення серця домашнім затишком, ковтком пахучої кави або прогулянкою містом; про найрідніших на світі людей і про те, як бути щасливим.

cover_strories-of-talented-peopleІсторії талановитих людей / уклад. І. Славінська . – Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2015. – 136 с. – (Теплі історії).

В цій книзі – життєві історії людей, яких ми знаємо і любимо: Юрій Андрухович, Ірина Славінська, Катерина Ботанова, Ольга Герасим’юк, Ірена Карпа, Лариса Денисенко, Андрій Куликов, Іван Леньо, Сергій Лещенко, Юрій Макаров, Мар’яна Садовська та Наталка Сняданко.

Книги літа

Шановні студенти!

Як ви знаєте, однією з важливих умов оволодіння іноземними мовами є читання художньої літератури. Літні канікули – чудова пора для того, щоб удосконалити свою англійську. Читання книг не лише збільшить ваш словниковий запас, а й покращить граматику та розмовні навички. Окрім того, читаючи книги мовою оригіналу, ви зможете максимально зануритися у твір та зрозуміти його без інтерпретації перекладача як посередника між автором та читачем. Тож радимо вам прочитати оригінальні нескорочені тексти класиків світової літератури: Френсіса Скотта Фіцджеральда, Оскара Вайльда, Джерома К. Джерома, Едгара Аллана По, Артура Конан Дойла та Гілберта Кіта Честертона. Книги знаходяться в читальному залі наукової бібліотеки.

cover_the-great-gatsbyФіцджеральд Ф. С. Великий Гетсбі = The Great Gatsby : роман / Френсіс Скотт Фіцджеральд. – Київ : Знання, 2015. – 198 с. – (English Library).

Це один з найкращих творів американського письменника Френсіса Скотта Фіцджеральда, в якому найяскравіше виявились дві властивості таланту письменника — пафос, емоційна напруженість романтика і гострий, навіть сатиричний погляд реаліста. Дія роману відбувається у вигаданому містечку Вест-Егг на Лонг-Айленді влітку 1922 року і обертається навколо таємничого молодого мільйонера Джея Гетсбі та його дон-кіхотського кохання до Дейзі Б’юкенен. Він відтворює картину епохи джазу в США з характерними для того часу декадансом, потягом до надміру й соціальних змін. Головна ціль Фіцджеральда – розвінчання американської мрії.

Номер 18 у «Рейтингу 100 найкращих книг усіх часів» журналу Ньюсвік.

cover_picture-of-dorian-grayВайльд О. Портрет Доріана Ґрея = The Picture of Dorian Gray / Оскар Вайльд. – Київ : Знання, 2015. – 285 с. – (English Library).

Цей роман своєю появою спричинив грандіозний скандал, викликавши суперечливі оцінки сучасників, але водночас зробив автора знаменитим і забезпечив йому місце в пантеоні найвідоміщих письменників світу. Поєднавши риси готичного роману, комедії характерів, трактату про взаємовідносини між мистецтвом і мораллю, «Портрет Доріана Ґрея» досі залишається загадкою для читачів.

cover_three-man-in-a-boatДжером К. Дж. Троє у човні (не кажучи про собаку) = Three Men in a Boat (To Say Nothing of Dog) / Джером Клапка Джером. – Київ : Знання, 2015. – 239 с. – (English Library).

Гумористична повість Джерома Клапки Джерома написана за спогадами про весільну подорож по Темзі, що відбулася в серпні 1889 року. Твір приніс письменнику світову славу, вплинув на багатьох гумористів і сатириків у всьому світі й донині залишається неперевершеним зразком англійського гумору.

cover_hound-of-the-baskervillesДойл А. К. Собака Баскервілів = The Hound of the Baskervilles / Артур Конан Дойл. – Київ : Знання, 2015. – (English Library).

Один з наймістичніших творів класика англійської літератури, майстра детективного жанру Артура Конана Дойла. Тут і надприродні явища, і родовий замок, і підступне вбивство, і старовинна легенда про прокляття роду Баскервілів. Проте навіть найбільш таємничі і незбагненні загадки долає меткий і допитливий розум Шерлока Холмса.

cover_innocence-of-father-brownЧестертон Г. К. Смиренність отця Брауна = The Innocence of Father Brown / Гілберт Кіт Честертон. – Київ : Знання, 2015. – 272 с. – (English Library).

Збірка оповідань одного з найяскравіших англійських письменників початку XX ст. Гілберта Кіта Честертона. Оповідання про отця Брауна посідають почесне місце серед творів детективного жанру і давно завоювали любов у читачів.

cover_the-black-catПо Е. А. Чорний кіт та інші історії = The Black Cat and Other Stories / Едгар Аллан По. – Київ : Знання, 2015. – 192 с. – (English Library).

До збірки класика американської літератури Едгара Аллана По увійшли оповідання, написані у готичному стилі, герої яких мають незвичайну вдачу й вирізняються ексцентричною поведінкою. Майстерне поєднання містичних елементів, сцен жахіть, вчинків, що суперечать усталеним уявленням рпо життя і смерть, з романтикою, сатирою, натяками і недомовленостями робить твори Едгара По цікавими для читачів і сьоьгодні.

Книги травня

cover_narisi-istorii-rozvidkuНариси з історії розвідки суб’єктів державотворення на теренах України / Цибулькін В. В., Рожен Л. М., Вєдєнєєв Д. В. [та ін.] ; Фонд ветеранів зовнішньої розвідки України ; заг. ред. П. Д. Морозова. – Київ : Преса України, 2011. – 536 с.

Ця книга є першим комплексним дослідженням розвитку теорії та практики розвідки суб’єктів державотворення на теренах сучасної України, починаючи з часів античності до сьогодення. Автори повністю поділяють думку вітчизняних істориків, що всі народи, котрі жили на нашій землі і які з історичного ареалу позникали, більшою чи меншою мірою влили свою кров в українські соціо-, етно- і генофонди. Що ж до висвітлених окремих аспектів теорії та практики розвідувальної діяльності, повноважень спецслужб, то слід відзначити, що вони розвиваються поступово, в різних історичних умовах і суспільних середовищах. Сучасна українська зовнішня розвідка спирається на потужний досвід попередників, напрацьований тисячоліттями.

cover_vlesova-knigaЦыбулькин В. В. «Влесова книга»: быль и мифы Славянской цивилизации / В. В. Цыбулькин, А. Н. Сивальнёв, М. Н. Сердюченко ; Фонд ветеранов внешней разведки Украины. – Киев : Зеленский В. Л., 2016. – 480 с.

Науково-популярне видання присвячене системному дослідженню широкого комплексу питань, пов’язаних з «Велесовою книгою». Автори припускають, що існував протограф, оригінал, артИфакт, створений в ранньому Середньовіччі на березових дощечках невідомими слов’янськими майстрами, перетворений згодом на артЕфакт, тобто фальсифіковане джерело.

«Велесова книга» і все, що з нею пов’язане, розглядається в широкому історичному контексті. Книга складається з двох частин – науково-популярної реконструкції та експертно-аналітичної. Всі нариси створені на матеріалах, що дозволяють достовірно реконструювати події, обставини знахідки і втрати пам’ятки старослов’янської писемності. Кожен з нарисів має сюжетну лінію, але всі вони об’єднані ідеєю довести об’єктивність існування аналогів «Велесової книги».

Книги Квітня

обкладинкаГрабовський В. Ніхто не живе для себе : суспільний роман про Любов та Кохання / Віктор Грабовський. – Київ : Просвіта, 2013. – 536 с.

Такі звичайні: газетяр, який відмовився писати неправду, медик, міліціонер, які ризикують життям, аби допомогти ближній грішній душі, учений, що поборює заскорузлі догми та стереотипи теперішньої науки – всі вони обночасно й досить незвичайні люди! Адже самовіддані серця завжди почувають особисту відповідальність за негідний України бедлам, що коїться навколо. До того ж у нашому сірому пощоденні так само вистачає незвичайного, щоб не сказати феноменального. Як дають собі раду з усім цим Андрій Колодій та його друзі, Ви й дізнаєтесь, прочтавши надзвичайно гострий і захопливий публічний роман Віктора Грабовського.

обкладинкаКононович Л. Тема для медитації : ювіл. вид. : роман / Л. Кононович. – 4-е вид., змін. – Львів : Кальварія, 2014. – 240 с.
Це роман про події після здобуття Україною незадежності та про голодомор 1933-го, про злочини комуністичного режиму, заворушення 60-х та отруйне болото 70-х–80-х. Це – роман-епос, приправлений імлистими картинами осінньої природи та унікальними текстами дохристиянських замовлянь.

У наш час чоловік через багато років повертається до рідного села, щоби з’ясувати обставини деяких давніх колізій і прояснити самому собі, хто він такий – жертва чи переможець. Історія хвороби й одужання «пересічного українця», змушеного воювати на Балканах. Історія кохання та зради на тлі розквіту та занепаду «шестидесятництва» у Києві. Історія приватного розслідування жахливих зрад і помст у рідному селі часів Голодомору. Історія про відплату та спокуту в усіх вимірах, про пошуки себе, правди та загубленого кохання, прочитання якої ніби відкриває абсолютну інший вимір буття та усвідомлення, що означає бути українцем.

обкладинкаІздрик Ю. АМ™ : Як досягти безсмертя в домашніх умовах : [роман] / Юрій Іздрик. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2010. – 320 с.

Ам™ – книга, яка пасуватиме не лише шанувальникам високочолого письма, а й ентузіастам хитромудрих сюжетних колізій.

Із запропонованих Автором текстових пазлів кожен Читач зможе укласти власну історію.

АМ™ – традиційний роман в новелах, а водночас – літературний ребус, друкований кубик-рубик, словесна гра, інтелектуальний ендшпіль і просто доміно.

обкладинкаКозловський В. Картата сорочка : оповідання, новели, повісті / Володимир Козловський ; вступ. ст. М. Якубовської ; пер. з рос. М. Якубовської, Л. Алімової, В. Козловського. – Київ : Криниця, 2010. – 192 с.

Оповідання, новели, повісті – ці жанри своєрідно доповнюють один одного у збірнику Володимира Козловського «Картата сорочка». Драматизм, іронія, містичні мотиви, емоційна загостреність буденного буття і екстремально-фантастичних ситуацій – ті примітні риси із життя наших сучасників, які позначені лаконічним і одночасно динамічним словом цього вже відомого прозаїка.

Відповідно до неоднознчності нашого складного часу, поряд із трагічним оповіданням «Дим» читач познйомиться з містичними новелами «Бар», «Таксі за викликом». Після жорстокої розв’язки «Риболовлі» – із гротескним гумором оповідання «Вусами таргана» і психологічними глибинами особистості в повістях «Чайна церемонія» і «Картата сорочка». Творчість Володимира Козловськог – романтична, іронічна, іноді – безжально психогенна, філософська, звернена до глибин людської сутності в різних її проявах.

Книги Березня

обкладинкаСад божественних поезій : тисячоліття французькомовної любовної лірики : тематична антологія XI–XX віків. У 2 т. Т. 1. XI–XIX віки / пер. із фр., упоряд., передм., довідки про авт. і прим. В. Ткаченка. – Київ : Просвіта, 2011. – 188 с. : іл.

До Антології ввійшли шедеври та вершинні зразки лірики багатьох французькомовних поетів світу від найдавніших часів по сьогодні. Книга містить переклади численних поетичних перлин, створених французькою мовою.

обкладинкаАфонін О. І весь цей незбагненний світ / Олександр Афонін. – Харків : Фоліо, 2015. – 235 с. – (Сафарі).

Олександр Афонін – людина, яка пише все своє життя. Він відомий своїми науковими статтями та полемічними публікаціями, що стосуються ролі книги у забезпеченні формування людської особистості, розвтку держави, стосунків української влади і книжкового середовища.

Коли гортаєш сторінки поетичної збірки Олександра Афоніна, помічаєш, як він кожним віршем немов би переконує: «Не вірте тому, хто каже, що життя – це проза. Життя – це поезія!» І раптом відкриваєш для себе світ, ні, не авторський, а свій власний, такий простий і буденний, але раніше ти чомусь його не бачив так зблизька. І починаєш відчувати смак власного життя, розрізняти барви й найтонші відтінки. І тобі вже хочеться обійняти й захистити весь цей неповторний, полум’яний, незбагненний і неосяжний, але такий крихкий і вразливий навколишній світ…

І ти погоджуєшся: життя – це таки справді поезія!

обкладинкаКостенко Л. Триста поезій : вибране / Ліна Костенко. – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2015. – 416 с. – (Українська Поетична Антологія).

До книги Ліни Костенко – найулюбленішої і найвизначнішої української поетеси кінця другого–початку третього тисячоліття – увійшли найвідоміші її поезії, а також уривки з історичних романів та поем. Це найповніше вибране поетеси за часів Незалежності.

обкладинкаКостенко Л. Записки українського самашедшого / Ліна Костенко. – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2015. – 416 с. – (Перлини сучасної літератури).

Роман написано від імені 35-річного київського програміста, який на тлі особистої драми прискіпливо, глибоко й болісно сканує усі вивихи нашого глобалізованого часу. У світі надмірної (дез)інформації і тотального відчуження він – заручник світових абсурдів – прагне подолати комунікативну прірву між чоловіком і жінкою, між родиною і професією, між Україною і світом.

За жанровою стилістикою «Записки українського самашедшого» – насичений мікс художньої літератури, внутрішніх щоденників, сучасного літописання і публіцистики. Це перший опублікований прозовий роман видатної української поетеси.

Книги Лютого

cover_go-out-and-takeГаврилів Т. І. Вийди і візьми : роман / Тимофій Гаврилів. – Львів : Кальварія, 2013. – 312 с.

У романі Тимофія Гавриліва «Вийди і візьми» з новою силою звучить тема дому й безхатченства. З історії сім’ї, любові, надій і занепаду виростає панорама життя українського суспільства, де невіра в можливість що-небудь змінити породжує гротескні форми обходження з дійсністю.

cover_hidden-castleКлименко О. Прихована фортеця : роман / Олександр Клименко. – Київ : Ярославів Вал, 2014. – 416 с.

Роман «Прихована фортеця» Олександра Клименка – це сміливе жанрове та стильове оновлення літературних традицій. Трагічне й просвітлене людське життя в творі рорзгортається на тлі сучасної української доби. Автор не звужує оповіді до проблем, з якими стикаємося у сьогоденні, натомість, у майже метафізичному просторі вибудовуючи долі своїх героїв, ставить ті філософські запитання, на які мисляча людина одвіку шукає відповідей.

cover_just-secondГеращенко О. Лише секунда : роман / Олексій Геращенко. – Львів : Кальварія, 2015. – 248 с.

Це роман про самотність людини у великому місті, переоцінку цінностей, тонку межу між любов’ю і відразою, життям і смертю.

Що станеться, якщо раптом ти знайдеш щоденник, в якому описані життя й думки, схожі на твої як дві краплі? Це насправді твій щоденник і твоє власне життя? Те, що ти сам обрав, чи лише прожив за намальованим наперед сценарієм?

Андрій шукає відповіді на запитання, які він колись залишив на майбутнє. І вони нібито вже й забулися, загубилися, проте раптом випурхнули з глибин пам’яті, і вже не можна робити вигляд, що їх немає. Ти робиш вибір сам – щодня, щохвилини, щосекунди.

cover_destroying-dollПроцюк С. В. Руйнування ляльки : роман / Степан Процюк. – Київ : Ярославів Вал, 2010. – 280 с. – (Червоне та чорне).

Письменник, який прописує відчай – це про Степана Процюка – найконтроверсійнішого з сучасних авторів-інтелектуалів. Робить він це вміло, мережачи червоним і чорним, змушує боліти застарілий, подекуди й попсований пергамент наших душ. Проза цього письменника збурює огром пережитого не лише автором, а й кожним із нас.

Книги Січня

cover_cafe_pegasОдкровення в кафе «Пегас» : письменники про себе, анекдоти, кулінарні рецепти : збірник. – Київ : Ярославів Вал, 2010. – 428 с.

Уявіть собі, що у віртуальному кафе, під великими парасолями, вбрані без офіціозу, тримаючи під пахвами лаврові вінки і німби, зібралися поети, критики, прозаїки з усіх українських теренів (дехто й з-за океану озвавсь), аби колег послухати й себе показати, а водночас розважитися анекдотами й поділитися кулінарними рецептами.

cover_sound_the_alarmГайовий Г. Т. Б’ю на сполох : політ. сатира (1953–2013_) / Гриць Гайовий ; упоряд., ред. й коректура автора. – Київ : Просвіта, 2014. – 288 с.

Строгим цінителям гострого й дотепного слова пропонується збірка різножанрових поетичних творів виключно політичної сатири відомого журналіста й літератора, колишнього дисидента й «вічного опозиціонера», що виношувались і писалися в різних, часом доволі несприятливих умовах. Особливої уваги заслуговують злободенні, влучні й дошкульні поетичні бурлески, інвективи, сатирески, памфлети, байки, епіграми, пародії років незалежності.

cover_war_and_weПантюк С. Д. Війна і ми : роман / Сергій Пантюк. – Київ : Ярославів Вал, 2012. – 168 с. – (Червоне та чорне).

«Війна і мир» Сергія Пантюка – це роман-сповідь. Це плетиво спогадів, відчаю і перемог. Війна справді живе в кожному з нас. Просто ми в цьому не хочемо зізнатися собі. Вся історія людства зіткана з воєн. І всі вони неодмінно на благо комусь. Тому невидимому, що перебирає мотузками, граючи у свій, тільки йому зрозумілий ляльковий театр.

А людство? Воно втомлюється без воєн. Воно зловісно підганяє все нові й нові хвилі лихоліть, забуваючи, що, коли стріляють, куля може вибрати й тебе, яким би ти хорошим не був.

cover_christ_timeЩербак Ю. Время смертехристов : Миражи 2077 года : роман / Юрий Щербак ; авториз. пер. с укр. З. Клещенко. – Киев : Ярославів Вал, 2013. – 412 с.

Роман Юрия Щербака – остросюжетный политический триллер, действие которого разворачивается накануне Четвертой глобальной войны.
Это сигнал тревоги, антиутопия, где за гротескной формой и фантастичностью ситуаций стоит реальная масштабность возможных геополитических событий будущего. Автор использует прием цитирования секретных документов, раскрывая цинизм и двойные стандарты актеров мировой политической сцены.
Роман и документальную повесть «Чернобыль» разделяют более двадцати лет молчания. Вооруженный опытом политической, государственной и дипломатической деятельности, талантливый украинский прозаик, экс-посол Украины в Израиле, США, Канаде, Мексике, предлагает свое видение того, что может произойти с Украиной в будущем.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7

Контакти
Email: knukim.library@gmail.com
Тел.: (044) 529–61–38, (044) 529–98–34