Радимо прочитати

2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

2015

Книги Грудня

обкладинкаГрабовський Н. Г. Зошити з червоної пітьми : приватні записи 1980–1982 років / Никанор Грабовський. – Вид. 2-е. – Київ : Просвіта, 2013. – 452 с.

Автор цієї книги – сільський учитель Никанор Григорович Грабовський (1905–1982), «серцем» написав про долю свого роду, про пережиті репресії та голодомор.
Він довгі страшні роки терпів разом з усім народом нечувані злигодні та страждання, злочини радянської системи. Терпів, аби наприкінці днів своїх сказати, нарешті, правду.

обкладинка Лобода С. Відлуння : новела / Сергій Лобода. – Львів : Кальварія, 2010. – 96 с.

Микола Шкарупило – один із тих, хто підлітком пережив найстрашнішу за всю історію України зиму. Сьогодні йому далеко за 80. І ось одного дня до нього приходять дві школярки, яким доручили опитати тих, хто пережив ту зиму. Але як можна відповісти на запитання «Чи пам’ятаєте ви голод? Як він почався?» – коли для тебе він почався у той день, коли у твою хату ввірвався місцевий двадцятирічний міліціонер Федька разом із твоєю шкільною вчителькою і на твоїх очах застрелив твого батька за те, що у твоєї сестри знайшли жменю зерна? Зима 1932–1933 років стала найбільшою трагедією України за всю її історію. Вона настільки страшна, що чимало людей, навіть у сьогоднішній Україні, не хочуть повірити у її реальність…

обкладинкаКралюк П. М. Сильні та одинокі : роман / Петро Кралюк. – Київ : Ярославів Вал, 2011. – 280 с.

Петро Кралюк написав яскравий, художньо оригінальний роман про Степана Бандеру. І – не тільки про нього. Про український парадокс в історії. Про долю української людини в інфернальнім XX
столітті. Про місце України в світі. Зрештою (таке враження буває тільки від талановитих творів), майже про все. Цей роман ставить П. Кралюка в перший ряд сучасних українських прозаїків. Це –
справжня літературна вершина (М. Слабошпицький).

обкладинкаУхачевський С. Карпатський капкан : роман / Сергій Ухачевський ; ідея С. Гаврилюка. – Львів : Кальварія, 2015. – 216 с.

«Карпатський капкан» – назва каральної операції, запланованої Москвою на території Галичини 1946 року проти місцевого населення та воїнів УПА, яка збіглася у часі з кількома іншими подіями, не залежними від радянського уряду. А на «перетині інтересів» урядів кількох країн опиняється директор дитячого сиротинця для глухонімих – професійний розвідник, доля якого видається абсолютно неймовірною саме тому, що вона є справжньою – у головного персонажа роману є реальний прототип. Це розповідь про реальні події, що охоплює десять років (1941–1951) і п’ять країн.

Книги Листопада

Крути. Січень 1918 рокуКрути. Січень 1918 року : документи, матеріали, дослідження, кіносценарій / Іст.-культурол. т-во «Герої Крут» ; упоряд. Я. Гаврилюк ; редкол.: Білокінь С. І. (голова) [та ін.]. – Вид. 2-е, випр. і допов. – Київ : Просвіта, 2010. – 880 с. : іл.

До книги увійшли невідомі і маловідомі документи, матеріали, свідчення, спогади учасників бою під Крутами 29 січня 1918 року. Зміст архівних матеріалів підсилюють статті і виступи С. Єфремова, Д. Дорошенка, М. Грушевського, Є. Маланюка, Л. Старицької-Черняхівської та інших видатних особистостей доби Української революції 1917–1921 рр.

Збірник упорядковано у хронологічному порядку, починаючи з кінця 1917 р. по 2010 р

Завершує видання кіносценарій В. Портяка і Я. Гаврилюка «Крути» та доповнення до розділів.

cover_ukranian-resistanceСтельникович С. Український національний рух опору Тараса Бульби-Боровця : іст. нарис / Сергій Стельникович. – Вид. 2-е, випр. і допов. – Житомир : Полісся, 2010. – 392 с.

У монографії на основі широкої джерельної бази висвітлюється цілісна картина історії українського національнго рух опору Тараса Бульби-Боровця (діяча українського повстанського руху часів Другої світової війни, засновника УПА «Поліська Січ»), його ідейно-політичні засади та практична військова діяльність. Автор усебічно аналізує основні етапи повстанської боротьби бульбівських збройних формувань, розкриває їх взаємозв’язки з іншими гілками українського національнго рух опору та військові і дипломатичні відносини із зовнішньополітичними силами Другої світової війни. Значна увага в дослідженні присвячена програмним засадам діяльності руху Т. Бульби-Боровця, його соціальному змісту, видавничій діяльності тощо

обкладинкаКовальчук І. Нарис історії діяльності ОУН під проводом А. Мельника на Житомирщині у другій половині 1941 року : іст. нарис / Іван Ковальчук, Сергій Стельникович ; Фундація ім. О. Ольжича, Ін-т Нації і Держави. – Житомир : Рута, 2011. – 188 с.

У монографії висвітлена діяльність ОУН під керівництвом полковника А. Мельника на території Житомирщини у другій половині 1941 р. Розглянуто історію формування українського націоналістичного руху в краї, висвітлено діяльність похідних груп ОУН, обласного та ряду районних осередків ОУН під час Другої світової війни. Значна увага приділена біографіям керівних структур Організації українських націоналістів – уродженців Житомирської області, аналізу пресових видань і суспільно-політичної ситуації у регіоні.

Книги Жовтня

обкладинкаДрач І. Криниця для спраглих : кіносценарії, вірші, інтерв’ю та статті на тему кіно / Іван Драч ; передм. Ю. Іллєнка ; упоряд., прим., комент., фільмографія та післямова С. Тримбача. – Київ : Мистецтво, 2010. – 480 с. : іл.
Читачам пропонуються дев’ять сценаріїв і кіноповістей видатного поета і кінодраматурга Івана Федоровича Драча:

  • Криниця для спраглих
  • Камінний хрест Івана Дідуха, по прізвиську Переломаний
  • Іду до Тебе
  • Дід лівого крайнього, або ж Солом’янська історія
  • Пропала грамота
  • Київський оберіг, або Числа
  • Київська фантазія на туму дикої троянди – шипшини
  • Хліб і до хліба, або ж Василина-мати
  • Вечори на хуторі поблизу Диканьки

За більшістю з них знято повнометражні фільми, визнані знаковими сторінками вітчизняного кінематографа. У виданні вміщено також поезії Івана Драча, примітки, рецензії та спогади українських діячів культури, інтерв’ю і статті самого автора.

Книга дасть можливість поцінувати одну зі сторінок творчості Івана Драча та побачити еволюцію українського кіномистецтва протягом останніх десятиліть.

обкладинкаДрач І. Сивим конем / Іван Драч. – Харків : Фоліо, 2011. – 187 с. – (Сафарі).

Іван Драч(нар. 1936 р.) – неоднозначна фігура українського культурного простору. В літературі доби «шістдесятників його поезія свого часу наробила чимало галасу. В кінематографі саме за сценаріями Драча було створено низку справді культових фільмів – «Пропала грамота», «Криниця для спраглих», «Камінний хрест». Іван Драч отримав дві державні премії – премію УРСР ім. Т. Шевченка та Державну премію СРСР, він кавалер ордену князя Ярослава Мудрого V ступеня та Герой України.

Поезію Івана Драча добре знають і люблять не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Виразно сучасна, масштабна, оригінально-метафорична, інтелектуальна, вона дозволяє читачеві повернутится в минуле і зазирнути в майбутнє, спонукає його перейнятися тривогами сьогодення й усвідомити взаємозалежність усього сущого на землі.

До цієї збірки увійшли вірші останніх років.

обкладинкаДрач І. Тощо / Іван Драч. – Харків : Фоліо, 2013. – 1839 с. – (Сафарі).

До збірки включено вірші, написані у 60-80-ті роки минулого століття, а також поезії останнього часу, в яких чудово розкривається непересічний талант поета.

Книги Вересня

обкладинкаОстрів зимового мовчання : Антологія жіночої прози. – Київ : Преса України, 2013. – 448 с. – (Літературна агенція «Банкова, 2»).

До антології сучасної української «жіночої» прози увійшли твори 12-ти добре відомих українському і зарубіжному читачеві київських письменниць, які належать до літературного покоління 70–80-х років. Об’єднує цих самобутніх, харизматичних, яскравих, несхожих письмом, стилем і вибором тематики прозаїків і те, що всі вони у своїй творчості твердо стоять на традиційних для української літератури засадах гуманізму і патріотизму, мужньо порушують гострі соціальні та морально-етичні проблеми нашого буття, свято переконані, що чесне і щире Слово спроможне удосконалити цей Світ і Людину в ньому.

обкладинкаКондратюк А. З вишневого саду : оповіді про квіти і дерева / Андрій Кондратюк. – Київ : Просвіта, 2007. – 516 с.

Квіти і дерева одягають планету у яскраве вбрання. І тому вона така невимовно прекрасна.
Наша любов до зелених друзів одвічна і неперебутня. Слово народне про рослини мудре, ніжне, образне.
Квіти і дерева як символ в українськму фольклорі, у творчості українських письменників – зміст пропонованої читачам книги.

cover_still_life_with_catsТрубай В. Натюрморт з котами : вибрані твори / Василь Трубай. – Київ : Преса України, 2013. – 416 с. – (Літературна агенція «Банкова, 2»).

Василь Трубай – майстер оповідання. Один із відомих українських прозаїків. Автор книжок «Кінець світу», «Все просто», «Я не можу не бути, «Ріка», «Згвалтування реальності». За його творами знято фільми «Вперед, за скарбами гетьмана!», «Посилка для Маргарет Тетчер». Володар Гран-прі всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова», лауреат літературної премії імені Григорія Косинки.
Оповідання Василя Трубая добре засідають у пам’яті, й коли пригадуються, то вражають так само, як при першому прочитанні.

cover_straw_yardСоловйов С. Солом’яний двір : роман / Сергій Соловйов. – Київ : Преса України, 2013. – 224 с. – (Літературна агенція «Банкова, 2»).

Так буває з тими, хто не гнеться перед сильними світу і не продається за посади. Якщо ти вже ступив на цю стежку, то не дивуйся, що від зради побратими не розверзлися небеса, а давнє кохання відчайдушно допомагає відновити справедливість.
Роман Сергія Соловйова «Солом’яний двір» – це одна велика пригода, в якій переплетені детектив, іронія, зречення від буденності й постійні відкриття героєм свого життя, невіддільного від сучасних українськиї реалій.
Сергій Соловйов – переможець міжнародного літературного конкурсу «Гранослов», лауреат літературної премії «Благовіст»

Книги Серпня

обкладинкаТарнавський В. Порцеляновий острів : повісті, оповідання / Валентин Тарнавський. – Київ : Преса України, 2013. – 416 с. – (Літературна агенція «Банкова, 2»).
До книги Валентина Тарнавського (1951–2008), творчість якого залишила яскравий слід в історії української прози 80-х років XX століття, увійшли повісті «Дисертація», «Нуль», оповідання «Дерево життя», «Супермен», «Алібаба» та інші. Це зібрання кращих творів письменника, які зробили відчутний вплив на естетичні пошуки найбільш глибоких прозаїків з багатої на імена когорти вісімдесятників. Серед недооціненних, загублених, забутих та напівзабутих письменників Тарнавський найбільше заслуговує на повернення до активного літературного обігу. Він перший з українських прозаїків прорвав ідеологічну зашореність соцреалізму і сторив власний стиль національного урбаністичного письма, ставши предтечею інформаційної цивілізації, в якій людина постає жертвою реклами та стереотипів масової свідомості. Його творчість органічно поєднала кращі традиції української та європейської прози кінця минулого століття.

cover_evening_memoriesШевчук А. Теплі спогади в холодний вечір : вибране / Анатолій Шевчук. – Київ : Преса України, 2013. – 288 с. – (Літературна агенція «Банкова, 2»).

До книжки вибраної прози українського письменника-дисидента Анатолія Шевчука увійшли повість про мордовські табори «Болюче відчуття полону», оповідання «У велику зону», «Ніч з пострілами» та інші твори, написані в різні періоди життя.
На початку 60-х років XX столітяття його перші публікації відразу привернули увагу критики і майстрів слова. Це проза, яка тяжіє до побутового реалізму, зображуючи спустошених радянською системою людей, самотніх і незрозумілих оточенню.
Творчості Анатолія Шевчука пощастило менеше, ніж творчості його брата, видатного українського письменника Валерія Шевчука. У 1966 році письменника було засуджено за звинуваченням у націоналістичній та антирадянській діяльності. Після звільнення з радянського концтабору до розвалу Радянського Союзу його твори замовчувалися.
Твори А. Шевчука удостоєні Всеукраїнської літературної премії імені Івана Огієнка, і без них уявлення про творчість шістдесятниківі, зокрема, дисидентів, що чинили опір тоталітаризму, буде неповним.

Книги Липня

обкладинкаЧуб Д. Живий Шевченко : невигадані оповіді / Дмитро Чуб. – Київ : Ярославів Вал, 2013. — 273 с.

Шевченко, якого ми знаємо, дивиться на нас із численних п’єдесталів, барельєфів і портретів біля іконостасу. Образ – більш, ніж знайомий. Натомість яким насправді був Тарас Шевченко у побуті, які мав смаки, уподобання, як проявляв свою кмітливість і дотепність, якими були його романтичні пригоди?

Про це, а також про Шевченка-поета і Шевченка-художника розповідає в цій книзі український письменник з Австралії Дмитро Нитченко (Чуб).

обкладинкаСлабошпицький М. Що записано в книгу життя. Михайло Коцюбинський та інші : біографія, оркестрована на дев’ять голосів / Михайло Слабошпицький. – Київ : Ярославів Вал, 2012. – 352 с. – (Серія “Persona Grata”).

Це твір про випробування української людини історією. Про її екзистенційну самотність і про неубієнну надію, яка оживає в кожному поколінні. У творі діють: Михайло Коцюбинський, Євген Чикаленко, Сергій Єфремов, Володимир Самійленко, Володимир Леонтович, Володимир Винниченко та їхні сучасники.

З цими та іншими творами сучасних українських письменників ви можете ознайомитися в читальному залі наукової бібліотеки КНУКіМ

обкладинкаРоздобудько І. Якби : 13 днів між життям та… іншим життям ! / Ірен Роздобудько. – Харків : Клуб Сімейного дозвілля, 2013. – 256 с.

Ірен Роздобудько – талановита письменниця, що творить історію сучасної української літератури. Її називають Павичем у спідниці, за її рукописами полюють провідні видавництва, її романи неодноразово відзначлися дипломами престижного літературного конкурсу «Коронація слова», а 2011 року її «короновано» за кіносценарій «Садок Вишневий…»!

Роман Ірен Роздобудько «Якби» — історія про майже магічне слово, яке люди постійно повторюють у прагненні щось змінити у своєму минулому. Проте життя не знає умовностей, а людське «якби» не вміє впливати на минуле чи майбутнє.

Якби можна було повернутися в минуле і щось змінити — хто про таке не мріяв? Навіть успішній журналістці й начебто щасливій дружині Ніці є що виправити. Є дівчинка з понівеченою психікою, є хлопчик, для якого життя скінчилося зарано. То вона сама — Ніка, що й досі затинається, — і її друг, загиблий в автокатастрофі. Щоб зустрітися з ним, не треба вигадувати машину часу — досить просто увійти до свого старого під`їзду… Ні, вона не з`їхала з глузду, то лікар порадив: вона ж хоче працювати на телебаченні! Чи чого вона насправді хоче? Урятувати товариша своїх дитячих ігор? Або у 80-х, у добу дефіциту, стати в чергу за справжнім коханням?

обкладинкаШкляр В. Ключ / Василь Шкляр. – 2-е вид. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2012. – 256 с.

Василь Шкляр – визнаний баько українського бестселера, письменник, чиї твори здобувають найвищі та найпрестижніші літературні нагороди6 гран-прі «Коронації слова», премії «Золотий Бабай», «Золоте перо». «Спіраль століть», Національна премія імені Тараса Шевченка й Народна Шевченківська премія за роман «Залишенець», що сколихнув усю Україну!

Одні назвуть цей роман детективом. Другі побачать у ньому твір еротичний. Треті вважатимуть його містичним. Усіх, хто шукатиме в цьому романі тільки перше, або друге, або третє, я прошу його не читати.
Василь Шкляр

Книги Червня

обкладинкаПосмішка чорного кота : гобі, забобони, анекдоти / упоряд. М. Ф. Слабошпицький. – Київ, Ярославів Вал, 2011. – 543 с. : іл. – (Серія «Пегас»).

Це книга з веселої серії «Пегас». Цього разу письменники від Дімарова до Слапчука, від Шкляра до Коробчука, від Вороніної до Пантюка «частують» читача фірмовими кулінарними рецептами, власними забобонами та улюбленими анекдотами.
Книга стане в пригоді всім, хто не знає як варити суп із сокири, яка рука чухається до прибутку, або хоче розповісти гостям найдовший і найвигадливіший анекдот.

обкладинкаКурйозіада (це справді було зі мною) : курйози, анекдоти, рецепти / упоряд. М. Ф. Слабошпицький. – Київ, Ярославів Вал, 2012. – 552 с. : іл. – (Серія «Пегас»).

Письменники – теж люди. І з ними також трапляються найнеймовірніші і найкурйозніші історії, про які мовчать історія літератури і біографи. Тому письменники вирішили самі самі про це розповісти.
Отож читайте, вірячи чи не вірячи, але все це було насправжки…

обкладинкаБаранов В. Смерть по-білому ; Заплава : романи / Віктор Баранов. – Київ, Ярославів Вал, 2013. – 360 с. : іл.

У кожному романі Віктора Баранова владарює містична таїна, карколомка інтрига, тому ці твори з усіма на те підставами можна назвати детективними. Однак – і філософськими теж, – оскільки маємо дивовижно глибоке й оригінальне осмислення людини в її екзистенційних проблемах.

обкладинкаГончар Л. Козацький роман / Леся Гончар, Руслан Найда. – Київ : Ярославів Вал, 2012. – 168 с. : іл.

Хто такі дев’ятдесятники? Крізь які розчарування, травми і країни пройшло наше покоління за два останні десятиліття? У нас вкрали перемогу – чужі вкрали, свої продали… Ми розвалили совок, мітингували, голодували, бо не хотіли, щоб наші діти жили в ньому. Сьогодні в декого вже й онуки живуть у його гіршому варіанті. Як вижити творчим людям, жити правильно й щасливо там, де хочеться?

Книги Травня

cover_visualArtСидоренко В. Візуальне мистецтво від авангардних зрушень до новітніх спрямувань : Розвиток візуального мистецтва України ХХ–ХХІ століття / Віктор Сидоренко ; Акад. мистецтв України, Ін-т проблем сучас. мистецтва. – Київ : ВХ [студіо], 2008. – 188 с. : іл.
Віктор Сидоренко – сучасний український художник, науковець, віце-президент Академії мистецтв України, директор Інституту проблем сучасного мистецтва АМУ.

У цьому виданні вперше у вітчизняному мистецтвознавстві комплексно розглянуто шлях, пройдений візуальним мистецтвом упродовж ХХ – початку ХХІ ст. Усебічно простудійовано явище авангарду початку XX ст., мистецько-культурні аспекти еволюції нонконформізму та візуальне мистецтво на перетині новітніх мистецьких парадигм. Монографію доповнено хронологією мистецьких подій.

cover_britainsBuildingsDean P. Britain’s buildings. Places & Spaces : the unseen in the everyday / Ptolemy Dean. – London : DKL, 2008. – 224 c.

Приголомшливе дослідження чудес архітектури Великобританії від церков та соборів до концертних залів та заміських будинків від відомого архітектора Птолемея Діна. Автор знайомить читачів з цікавими місцевостями та архітектурними особливостями графств Британії, які не часто входять в туристичні маршрути, проте пов’язані з літературою та мистецтвом. Описується не тільки архітектурний стиль, а й особливий шарм цих будинків. Передмова експерта архітектури, автора «Тисячі кращих церков Англії», Саймона Дженкінса.

ОбкладинкаШкляр В. Тінь сови : роман / Василь Шкляр. — Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2014. – 301 с.

Василь Шкляр – мабуть, найтитулованіший та найвідоміший письменник сучасної України. Його називають «батьком українського бестселера» – успіх романів «Елементал», «Залишенець», «Кров кажана» був приголомшливим. Шкляр – лауреат багатьох літературних премій. Від присудженої йому Національної премії імені Тараса Шевченка письменник відмовився – вперше за всю історію існування цієї найпрестижнішої нагороди.

«Тінь сови» – це історія кохання двох людей, яке бореться, долає труднощі, допомагає вистояти і врешті-решт перетворюється на легенду, що дає надію тим, до кого воно ще не прийшло. Роман читається як класика, і легко роздає на «мудрі цитати» десятки речень.

ОбкладинкаМушкетик Ю. Така її доля : роман одного життя ; Час звіра : повість-репортаж / Юрій Мушкетик. – Київ : Ярославів Вал, 2014. – 456 с. — (Сучасний Бестселер України).

Ця книга – про нелюдські випробування української людини. Про місію матері в цьому пекельному світі. Про подвиг української матері. І ця книга про те, як нині чи не все продається в Україні. І – про те, що може ота єдина, ота справжня любов…

cover_ukrainInWarУкраїна у Великій війні, 1939–1945 : наук.-попул. вид. / редкол.: І. Юхновський [та ін.]. – Київ : Емма, 2014. – 264 с.

У виданні представлено матеріали про причини, перебіг і наслідки однієї з найбільших і найтрагічніших подій в історії українського народу XX століття – Другу світову війну. Велику увагу приділено участі українців у радянсько-фінській війні, в радянсько-німецькій війні, в українсько-польському конфлікті, висвітлюється боротьба за Українську Самостійну Соборну Державу. Особливе місце у книзі відведено вкладові українців у розгром нацистської Німеччини.

Книга є спробою неіделогічного погляду на історію України періоду Другої світової війни, спробою спокійно і об’єктивно підійти до висвітлення цих трагічних подій і місця в них України. У запропонованій праці спростовано багато радянських міфологем, на яких грунтується міф Великої Вітчизняної війни, аби сучасний читач мав змогу замислитись над тим, що випало на долю українського народу в ті страшні роки і зробити свої висновки.

cover_globaloppositionВєдєнєєв Д. В. Заручниця глобального протистояння : Трагедія Великого Голоду 1932–1933 років в Україні в контексті «холодної війни» 1945–1991 років : монографія / Д. В. Вєдєнєєв, Д. В. Будков. – Київ : Дорадо-Друк, 2013. – 232 с. – (Таємні війни: історія та сучасність ; кн. 9).

У запропонованій монографії на основі раніше засекречених документів ЦК Ком¬партії України, радянських органів державної безпеки, наукової та спеціальної літератури уперше комплексно розглянуто вплив інформаційно-психологічного проти¬стояння періоду «холодної війни» між Заходом і Сходом на формування концепції «Голодомору-геноциду» 1932–1933 років в Україні.

Причини та змістовне наванта¬ження творення концепції «штучного голоду» подаються авторами на широкому тлі запеклої психологічної війни між двома воєнно-політичними блоками. Висвітлю¬ються, зокрема, зусилля центрів ідеологічної та інформаційної боротьби, радянологів та офіційної радянської історіографії, спеціальних служб західних держав та СРСР, закордонних центрів українських націоналістів з використання теми Голоду 1932–1933 pp. у глобальному протистоянні зі своїми противниками.

cover_rebelcolonelSoloСахно А. Соло бунтівного полковника. Вершина : роман у 3 кн. / Анатолій Сахно. – Київ : Ярославів Вал, 2014. – 712 с.

Цей роман справить ефект бомби: у ньому автор зриває маски з облич легковпізнаних сильних світу цього і воднораз втаємничує читача в секрети спецслужб, які сумлінно обслуговують мафіозно-олігархічні клани.

Це роман-смерч. З роману б’є несамовита енергія зла й підлості, він перейнятий катастофальними передчуттями. Але в ньому й тонко жебонить надія, що людина вистоїть проти всіх нелюдських спокус і випробувань, якщо…

Автор роману – колишній полковник спецслужб, який добре знає, про що пише.

cover_oblivionBookСлапчук В. Книга забуття : роман / Василь Слапчук. – Київ : Ярославів Вал, 2013. – 368 с.

Василь Слапчук – це не тільки унікальна людська доля. Василь Слапчук – один із найталановитіших письменників свого покрління. Біографія ліричного героя – Афганістан і болісна втрата ілюзій. Історія нашого сучасника немислима без цього героя.

Василь Слапчук – письменник для розумного читача. Для читача з філологічною культурою. Для того, хто може насолоджуватися пастельним, стилістично вигадливим письмом. Хто відкритий для оригінальної авторської філософії.

Василь Слапчук – один із тих небагатьох, хто творить авторитет сучасної української літератури.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7

Контакти
Email: knukim.library@gmail.com
Тел.: (044) 529–61–38, (044) 529–98–34