Інновації в бібліографічній діяльності бібліотек

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Інновації в бібліографічній діяльності бібліотек

Співробітники Наукової бібліотеки КНУКіМ взяли участь у семінарі «Основні напрями бібліографічної роботи: теорія і практика». Організатор заходу – Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого за підтримки Міністерства культури України. Під час семінару було обговорено широке коло актуальних питань науково-бібліографічної діяльності бібліотек: досвід та тенденції інформаційно-бібліографічного обслуговування, трансформація довідково-бібліографічної діяльності в електронному середовищі, наукометричні інструменти та метрики, використання соціальних мереж та сайтів з метою популяризації роботи бібліотеки, підготовка бібліографічних покажчиків за допомогою нових технологій тощо.

Олена Скаченко, завідуючий сектором методичної роботи бібліотеки КНУКіМ, ознайомила учасників семінару з інноваціями, які запроваджені у бібліотеці вишу та презентувала сучасну електронну форму рекомендаційної бібліографії – бібліотрансформер, підготовлений з нагоди ювілею професора Миколи Ткача.

Обмінювалися досвідом та обговорювали практичні питання з колегами з бібліотек України завідуючий інформаційно-бібліографічним відділом Вероніка Степко, завідуючий відділом комплектування та наукового опрацювання документів Алла Чернявська та завідуючий сектором наукового опрацювання документів Юлія Потернак.

Попередня публікаціяНаступна публікація

Схожі публікації