Історики та музеєзнавці: якою Україну бачить світ

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Історики та музеєзнавці: якою Україну бачить світ

У Науковій бібліотеці Київського національного університету культури і мистецтв відбулася презентація книги «Ігри відображень. Якою бачить Україну світ» кандидата історичних наук, наукового співробітника Інституту історії України НАН України Тетяни Водотики та кандидата політичних наук, відомого в Україні політичного експерта Євгена Магди.

Зі вступним словом до усіх присутніх звернулася доктор культурології, професор, завідувач Кафедри музеєзнавства та пам’яткознавства КНУКіМ Олена Гончарова.

Привітали гостей з урочистою подією і декан Факультету культурології, кандидат культурології, доцент Валерій Кушнарьов та завідувач Кафедри філософії, доктор педагогічних наук, доцент Катерина Кириленко.

На заході окрім презентації видання також пройшла відкрита лекція від авторів. Темою обговорення був імідж України як в історичній ретроспективі, так і в сучасному виконанні. Разом із викладачами та студентами Тетяна Водотика і Євген Магда дискутували з питань сприйняття України, асоціацій зі словом «Україна» нині, впливу міжнародного іміджу держави на її зовнішньополітичну суб’єктність та нового образу нашої держави у світі.

У першій частині відкритої лекції Тетяна Водотика розповіла, як сприймали Україну в Європі від прадавніх часів до ХХ століття. Євген Магда продовжив доповідь представленням власного бачення того, яким може бути образ України в майбутньому.

Дискусія, викликана темою лекції, була дуже яскравою та цікавою для усіх гостей заходу, тож кожен міг висловити свою думку і бути почутим.

Наприкінці презентації автори видання подарували примірники книжки Науковій бібліотеці КНУКіМ і подякували аудиторії за увагу й готовність до активного діалогу, підкресливши: «Створимо разом позитивний імідж України у світі за допомогою історії, культури та мистецтва!»

Схожі публікації