Історики та музеєзнавці: якою Україну бачить світ

Дата: 24.11.2016 | Рубрика: Новини

У Науковій бібліотеці Київського національного університету культури і мистецтв відбулася презентація книги «Ігри відображень. Якою бачить Україну світ» кандидата історичних наук, наукового співробітника Інституту історії України НАН України Тетяни Водотики та кандидата політичних наук, відомого в Україні політичного експерта Євгена Магди.

1

Зі вступним словом до усіх присутніх звернулася доктор культурології, професор, завідувач Кафедри музеєзнавства та пам’яткознавства КНУКіМ Олена Гончарова.

2

Привітали гостей з урочистою подією і декан Факультету культурології, кандидат культурології, доцент Валерій Кушнарьов та завідувач Кафедри філософії, доктор педагогічних наук, доцент Катерина Кириленко.

3

4

На заході окрім презентації видання також пройшла відкрита лекція від авторів. Темою обговорення був імідж України як в історичній ретроспективі, так і в сучасному виконанні. Разом із викладачами та студентами Тетяна Водотика і Євген Магда дискутували з питань сприйняття України, асоціацій зі словом «Україна» нині, впливу міжнародного іміджу держави на її зовнішньополітичну суб’єктність та нового образу нашої держави у світі.

5

У першій частині відкритої лекції Тетяна Водотика розповіла, як сприймали Україну в Європі від прадавніх часів до ХХ століття. Євген Магда продовжив доповідь представленням власного бачення того, яким може бути образ України в майбутньому.

6

7

Дискусія, викликана темою лекції, була дуже яскравою та цікавою для усіх гостей заходу, тож кожен міг висловити свою думку і бути почутим.

Наприкінці презентації автори видання подарували примірники книжки Науковій бібліотеці КНУКіМ і подякували аудиторії за увагу й готовність до активного діалогу, підкресливши: «Створимо разом позитивний імідж України у світі за допомогою історії, культури та мистецтва!»

8

Контакти
Email: knukim.library@gmail.com
Тел.: (044) 529–61–38, (044) 529–98–34