Кафедрі інформаційних технологій – 50!

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Кафедрі інформаційних технологій – 50!

Кафедра інформаційних технологій Факультету інформаційної політики і кібербезпеки гучно і яскраво відзначила своє 50-річчя!

На свято завітали викладачі, випускники та студенти Університету культури.

Відкрив урочистий захід фольклорний ансамбль «Кралиця», надихнувши присутніх на приємні спогади, пов’язані з рідною кафедрою.

Із ювілеєм Кафедру інформаційних технологій привітав Михайло Поплавський:

«Сьогодні історична епохальна подія для кафедри, факультету та Університету культури. Я радий вітати вас із цим чудовим святом.
Кафедра інформаційних технологій – це Альма-матер багатьох висококваліфікованих фахівців інформаційно-бібліотечної сфери, чиє покликання – розвиток і утвердження української культури та української нації.

Я хочу, щоб ви, ваші родини, колективи були щасливими, тому що людина щаслива тоді, коли досягає своєї мети і реалізовує здорові творчі амбіції.
Бажаю вам здоров’я, натхнення і нових звершень!».

До привітань приєднався декан Факультету інформаційної політики і кібербезпеки Валерій Кушнарьов: «Я щасливий, що випускники різних поколінь завітали до нашого вишу, рідної кафедри і долучились до святкування золотого ювілею. 50 років – це багато чи мало? Мабуть для кафедри це поважний вік. Ми щиро пишаємось успіхами наших колишніх студентів, а на сьогодні вже фахівців всеукраїнського масштабу. Бажаю вам щастя і усього найкращого».

Чудовим подарунком для гостей заходу став романтичний і водночас пристрасний танець у виконанні студентів Факультету хореографічного мистецтва. Музичний сюрприз підготувала Катерина Пінчук, заспівавши «Червону руту».

Випускники різних років висловили щиру подяку кафедрі за «путівку в життя», пригадали улюблених викладачів та веселі моменти з навчання. На завершення свого виступу випускники, нині провідні фахівці-практики, побажали студентам насолоджуватись найкращими роками у їхньому житті і цінувати унікальні знання, які вони отримують в Університеті культури.

Особливі слова вдячності прозвучали від випускника Кафедри інформаційних технологій, проректора з навчальної роботи Університету культури – Анатолія Гуменчука: «Мені сьогодні вдвічі приємніше стояти на цій сцені. По-перше, як випускнику даної кафедри, а по-друге, як представнику цього успішного навчального закладу.

Я хочу подякувати усім викладачам, які дали нам надійний старт в успішне майбутнє і доклали чимало зусиль до того, щоб ми з вами стали справжніми професіоналами.
Бажаю вам творчих здобутків, успіху та матеріального визнання вашої нелегкої праці».

Пісенно-музичні композиції подарувала ювілярам творча молодь Факультету інформаційної політики і кібербезпеки. Шквал овацій викликали виступи Есміри Гасанової – «I wanna dance with somebody», Анастасії Приходько – «Балада про дві скрипки», Гліба Степанова «Earth song», Артема Кулеші «Старі фотографії» та Марії Римар «Україна це я».

Фінальним і надзвичайно проникливим було поздоровлення завідувача Кафедри інформаційних технологій Тетяни Новальської: «Сьогоднішнє свято – це масштабна зустріч поколінь. Я хочу подякувати вам за те, що відгукнулись на урочисте запрошення і завітали до своєї Альма-матер.

Майбутнє бібліотечної справи залежить від вас, дорогі випускники, від того, як ви будете презентувати нашу унікальну та цікаву професію амбітним студентам.
Хочу зазначити, що наші викладачі не тільки викладають дисципліни і передають свій досвід майбутнім поколінням, а й докладають зусилля до розвитку потужного науково-дослідного центру на Кафедрі інформаційних технологій. Тому давайте привітаємо наших викладачів щирими оплесками!».

Завершуючи святкування, ведучі заходу побажали усім присутнім натхнення, професійних здобутків і здоров’я. Наприкінці концерту гості бурхливо ділились яскравими враженнями від зустрічі, спілкувались із колишніми одногрупниками і викладачами, а також робили пам’ятні фото, щоб подивитись їх вже на сторічному ювілеї Кафедри інформаційних технологій!

Схожі публікації