Хелловін-батл у бібліотеці

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Хелловін-батл у бібліотеці

Хелловін – сучасне міжнародне свято, яке останнім часом все більше подобається молоді. Це саме те свято, коли молоді дозволяється робити все, що завгодно: бешкетувати, розважатися, жартувати, відриватися на повну.

Працівники наукової бібліотеки Київського національного університету культури і мистецтв обрали незвичну форму вечірки до цього свята – Хелловін-батл «Примари у бібліотеці». На івент-подію запросили студентів І та ІІ курсу факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу.

Хедлайнером свята став популярний нині кіногерой Джокер. Він викрав у бібліотекарів головний приз, і умовою його повернення стали декілька завдань, під час яких студентам потрібно було гарненько порозважатися.

Ось тоді й розпочався справжнісінький Хелловін-батл – конкурсні змагання між студентами, які більше були смішними, ніж страшними: «Болото», «Кругосвітня подорож», «Жахливий мішечок», «Міцний горішок», «Розмальовка» та ін.

Було дуже весело, студенти повноправно відчули себе героями свята, містичними персонажами жанру «хорор» та як нагороду отримали солодкі подарунки.

Співробітники бібліотеки постаралися на славу, і бібліотека перетворилася у таємниче і зловісне місце з гарбузовими головами, паперовими кажанами і привидами – атрибутами «найстрашного свята року».

Дружно та згуртовано створювалися чарівні фотозони для відвідувачів, готувалися солодкі подарунки та книжкова хорор-виставка з найпопулярнішими книжками на тематику свята.

Наприкінці свята молодь із захватом і цікавістю гортала сторінки містичних книг відомих українських та зарубіжних авторів, представлених на книжковій виставці «На сторінках жахів».

Тож бібліотечний Хелловін – гарна нагода для читачів порозважатися, розвинути свою творчу уяву, дізнатися щось нове та цікаве, і звичайно, не забувати про книгу та читання.

Схожі публікації