Книга травня

news_12BooksOfYear2016

Інформаційний проект Наукової бібліотеки КНУКіМ «12+ книг року», метою якого є популяризація наукової діяльності викладачів університету, триває! В рамках проекту в бібліотеці експонується виставка нових надходжень та відбувається презентація книг.

У травні бібліотека представляє увазі студентів і викладачів навчальний посібник «Особистості публічного управління та адміністрування»

Посібник призначений для ознайомлення та вивчення особливостей публічного управління та адміністрування як практичної, так і наукової, й освітньої діяльності. Зорієнтований на підготовку державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за магістерською програмою у галузі знань «публічне управління та адміністрування».

(Переглянути).

Автори посібника

Бакуменко Валерій Данилович, доктор наук з державного управління, професор, заслужений  діяч науки і техніки України, почесний доктор НАДУ при Президентові України, працює в Академії муніципального управління МОН України на посаді радника ректора. Має більше 550 наукових та навчально-методичних публікацій, в т.ч. управління, 14 монографій, 2 підручники, 2 енциклопедичні словники та ін.

Бондар Ігор Савич, перший проректор Київського національного університету культури і мистецтв, заслужений працівник культури України. Автор понад 30 наукових та навчально-методичних публікацій.

Горник Володимир Гнатович, доктор наук з державного управління, доцент, завідувач кафедри державного управління і права Київського національного університету культури і мистецтв, заслужений працівник промисловості України. Фахівець в галузі державного управління, механізмів державного управління, права. Автор понад 60 наукових і навчально-методичних праць, в т.ч. 2 монографій.

Шпачук Віталій Васильович, доктор наук з державного управління, доцент, професор кафедри фінансів Національної академії статистики, обліку та аудиту. Має 45 наукових та навчально-методичних публікацій, 1 монографію, 1 навчальний посібник.

Схожі публікації