Книга вересня!

12 книг року

Інтелектуальний проект Наукової бібліотеки КНУКіМ «12+ книг 2015 року» триває. У вересні книгозбірня презентує навчальний посібник «Звукорежисура» Лева Рязанцева.

пдф

У посібнику йде мова про звук в кіно і телебаченні, методи об’єднання його із зображенням. Детально розглядаються функції мови, шумів, музики, тиші у фільмі та технологія запису і монтажу звуку.

Видання адресоване студентам-першокурсникам спеціальності «Кіно-телемистецтво», слухачам підготовчих курсів і відділень, і звісно, допитливим практикам кіно і телебачення.

Ryazantsev Lev Vasilovich_resize

Лев Васильович Рязанцев – український звукорежисер, Заслужений працівник культури України, член Національної спілки кінематографістів України (з 1977 р.). Завідувач кафедри звукорежисури Факультету кіно і телебачення КНУКіМ (2001-2012рр.).

Народився 23 липня 1941 р. в м. Запоріжжя. У 1966 р. закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю «Звукотехніка». Працював звукорежисером Київської кіностудії науково-популярних кінофільмів (1967-1973рр.), студії «Укртелефільм» (1973-1978рр.), студії «Укркінохроніка» (з 1978 р.).

Все своє трудове життя присвятив розвитку кіно-телемистецтва в галузі звукорежисури. Працюючи завідувачем Кафедри звукорежисури Київського національного університету культури і мистецтв, розробив концепцію розвитку кафедри, брав участь у створенні робочих планів підготовки звукорежисерів освітньо-кваліфікаційних рівнів «Бакалавр», «Спеціаліст» і «Магістр», зокрема робочих програм з дисциплін «Звукорежисура», «Сучасна звукорежисура кіно і ТБ», «Загальна електротехніка», «Тракти звукопередач».

Вибрана фільмографія:

  • Телесеріал «Роксолана», 1997 р., 26 серій.
  • Кінофільм «Чорнобиль. Хроніка важких тижнів» – Державна премія СРСР, 1987 р.
  • Кінофільм «Мужчини і жінки» – гран-прі, Міжнародний фестиваль, м. Реймс, Франція, 1973 р.

Схожі публікації