Книги березня

news_12BooksOfYear2016

У рамках інформаційного проекту «12+ книг року» Наукова бібліотека КНУКіМ презентує «Книги березня», а саме монографію та два навчальні посібники викладачів вишу.

Печеранський І. П. Вступ до філософії неперервної освіти: монографія/І. П. Печеранський. – Камянець-Подільський: ПП «Медобори-2006», 2015. – 264 с. (Переглянути)

У монографії запропонований досвід комплексного філософського осмислення неперервної освіти, як багатогранного явища постсучасності.

Ігор Петрович Печеранський
Доктор філософських наук, доцент Кафедри філософії КНУКіМ.

Коло наукових інтересів – історія релігійної філософії та православного богослов’я, філософія освіти та гуманістична педагогіка, політична філософія, методологія культурологічних досліджень.

Автор 4 монографій та 65 наукових і навчально-методичних праць. Викладає дисципліни: «Філософія», «Культурологія», «Історія зарубіжної культури», «Логіка», «Філософія культури».

Барнич М. М. Майстерність актора: техніка «обману»: навч. посіб. – Вид. 2., випр. і доповн. – Київ: Ліра-К, 2016. – 304 с. (Переглянути)

Автор посібника на основі наукових досліджень розробив та випробував на практиці техніку «обману» глядача, яка тісно пов’язана з акторським переживанням та є невід’ємною його складовою. У книзі розглядається природа акторського почуття, подаються вправи для створення життя в ролі.

Михайло Михайлович Барнич

Актор театру та кіно, кандидат мистецтвознавства, доцент, завідувач Кафедри тележурналістики, дикторів та ведучих телепрограмм Київського національного університету культури і мистецтв.

Автор понад 30-ти наукових статей та навчально-методичних праць.

Член Національної спілки кінематографістів України.

Костюченко О. В. Психологія ефективності фахівця індустрії моди: навч. посіб. / О. В. Костюченко, Л. П. Дихнич. Київ: Ліра-К, 2016. – 464 с. (Переглянути)

У посібнику розглядаються психологічні основи професійної самореалізації фахівців індустрії моди. Наведені приклади відомих та авторських психолого-педагогічних засобів та методик залучення до професійної діяльності на рекреаційній основі.

Олена Вікторівна Костюченко

Доктор психологічних наук, доцент Кафедри індустрії моди.

Займається дослідженням актуальних питань розвитку психології у менеджменті індустрії моди. Є автором нових освітньо-професійних програм. Науковий доробок становить більше п’ятдесяти наукових та науково-методичних праць.

Викладає дисципліни з професійно-орієнтованого блоку: «Психотехнології у fashion-бізнесі»; «Комплексний тренінг фахівця індустрії моди»; «Психологія художньої творчості».

Людмила Петрівна Дихнич

Завідувач Кафедри індустрії моди, кандидат історичних наук, доцент. Захистила кандидатську дисертацію на тему: «Феномен моди в соціокультурних процесах ХХ століття». Викладає дисципліни з професійно-орієнтованого блоку: «Історія та теорія моди»; «Організація та режисура показу мод».

Є провідним фахівцем в галузі індустрії моди. Автор нових освітньо-професійних програм та публікацій у фахових виданнях за напрямом кафедри. Проходила стажування у відомих закладах fashion-індустрії в США, Італії та Росії.

Сфера наукових інтересів: феномен моди в соціокультурних процесах ХХ ст., художні практики і стилістичні течії у мистецтві ХХ ст. (від модерну до постмодерну), тенденції розвитку індустрії моди в Україні.

Попередня публікаціяНаступна публікація

Схожі публікації