Книги лютого

12 книг року

Місяць тому співробітники Наукової бібліотеки Київського національного університету культури і мистецтв започаткували новий інформаційний проект «12+ книг року».

Відповідно до задуму викладачі нашого вишу мають змогу представити власні видання, що містять результати наукових і педагогічних досліджень та авторські методичні розробки.

12+

Минулого місяця до фонду бібліотеки надійшли навчальний посібник «Гостинність в українській традиційній культурі» Валентини Русавської та монографія «Видавнича справа в Єлисаветграді» Наталії Романюк.

Цього ж місяця в Науковій бібліотеці КНУКіМ представлені такі новинки:

  • монографія «Цензура в публічних бібліотеках України 1917-1939 рр.». Автор – Олена Олександрівна Каракоз, кандидат історичних наук, доцент Кафедри книгознавства і бібліотекознавства, заступник декана Факультету культурології КНУКіМ. Серед наукових інтересів викладача – книга в історії та культурі України, сучасні концепції книгознавства, соціально-комунікаційні основи формування культурно-інформаційного простору, підготовка кадрів для бібліотечно-інформаційної галузі. Олена Олександрівна також є автором близько 20-ти наукових і навчально-методичних друкованих праць, учасником всеукраїнських та міжнародних конференцій. Викладає дисципліни: «Історія книги», «Бібліотечна професіологія», «Соціальні комунікації», «Книгознавство»;

Кн-лютого

  • збірник науково-методичних праць Кафедри народної хореографії КНУКіМ «Теорія і практика викладання фахових дисциплін». Автори – викладачі кафедри.

Кн-лютого-(1)

Переглянути виданнями можна в Науковій бібліотеці Київського національного університету культури і мистецтв.

Попередня публікаціяНаступна публікація

Схожі публікації