Книги січня

12 книг року

У рамках нового інформаційного проекту «12+ книг року» Наукова бібліотека Київського національного університету культури і мистецтв презентує наукові видання викладачів вишу.

12+

У січні книгозбірню поповнили:

  • навчальний посібник «Гостинність в українській традиційній культурі». Автор – Валентина Андріївна Русавська, кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України, професор кафедри готельно-ресторанного бізнесу. Фахівець з питань культури гостинності, історії готельно-ресторанного бізнесу, сервісології, сервісної діяльності, організації ресторанної справи, фізіології та гігієни харчування, технології та управління якістю продукції ресторанного господарства. У доробку В. А. Русавської понад 75 праць наукового та навчально-методичного характеру, співавторство навчальних посібників «Організація обслуговування в закладах ресторанного господарства», «Вчення про харчування (Базові матеріали про культуру харчування)».

Кн січня 1

  • монографія «Видавнича справа в Єлисаветграді». Автор – Наталія Романюк, здобувач, викладач Кафедри видавничої справи та мережевих видань. У КНУКіМ викладає дисципліни «Історія української та світової видавничої справи», «Вступ до фаху», «Поліграфія», «Основи видавничої справи», «Культура видання».

Кн січня 2

Детальніше з виданнями можна ознайомитися у Науковій бібліотеці Київського національного університету культури і мистецтв.

Схожі публікації