Кожна квітка – чиясь доля…

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Кожна квітка – чиясь доля…

Напередодні Дня визволення України та Дня визволення Києва – Наукова бібліотека КНУКіМ ініціювала і провела акцію «Посадимо квіти на Поле пам’яті України».

Screenshot_1

2015 – рік Перемоги у Другій світовій війні. Український інститут національної пам’яті до цієї дати презентував сайт «Поле пам’яті», на якому українці можуть вшанувати пам’ять про загиблих на війні родичів.

Друга світова війна торкнулась практично кожної української родини. Загинули близько 4 млн. військових та більше 5 млн. мирних мешканців. І ми не маємо права забути про минувшину, бо лише шануючи пам’ять про минуле – ми стаємо гідні майбутнього.

На ініціативу бібліотеки згадати близьких і далеких родичів, які бачили Другу світову війну, постраждали під час війни, своїми діями наблизили перемогу над нацизмом, відгукнулася культурна спільнота КНУКіМ. Найактивніше до акції долучилися:

  • Факультет магістерської підготовки, кафедра економіки та менеджменту
  • Наукова бібліотека
  • Кафедра міжнародного туризму
  • Кафедра готельно-ресторанного бізнесу
  • Кафедра музеєзнавства і пам’яткознавства
  • Кафедра культурології.

Викладачі і студенти розповіли про дідів і прадідів, які брали участь у бойових діях, надіслали фотографії із сімейних альбомів та фотодокументів, які отримали сім’ї загиблих.

Результатом акції стали персональні маки кожного воїна, висаджені на сайті «Поле пам’яті».

Детальніше про результати акції розповідає презентація «Кожна квітка – чиясь доля….»

ч20151022_142816

Попередня публікаціяНаступна публікація

Схожі публікації