Культура – це те, що лишається, коли все інше забуто

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Культура – це те, що лишається, коли все інше забуто

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Наукова бібліотека Київського національного університету культури і мистецтв представляє тематичну книжкову виставку «Культура – це те, що лишається, коли все інше забуто».

Виставка презентує наукові, науково-популярні, ілюстративні видання, що розповідають про духовне життя українців, їх неповторну і самобутню культуру.

Українська культура займає гідну нішу у світовому співтоваристві, оскільки має давні коріння. Нам є чим пишатися. Багатовікова історія збагатила український народ неповторними цінностями. Щоб духовні традиції не втратили свого значення, необхідно підтримувати вогник національної культури, який не дозволить зникнути українській музиці, літературі та живопису.

Представлена книжкова експозиція – це наочна ілюстрація багатогранності та різноманітності вітчизняної культури, її впливу на духовний розвиток суспільства.

Наукова бібліотека КНУКіМ вітає науково-педагогічний колектив вишу із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом! Високо цінуємо Ваш вагомий

внесок у розвиток національної культури.

Ваша праця звеличує Україну, примножує її успіхи і досягнення!

Схожі публікації