«Library – Lifestyle»

23 квітня у читальній залі Наукової бібліотеки Київського національного університету культури і мистецтв відбулося оголошення переможців конкурсу новел, есе та поезії «Library – Lifestyle», організованого з нагоди Всесвітнього дня книги і авторського права.

_MG_1290

У творчому конкурсі взяли участь студенти Факультету культурології КНУКіМ: М. Білак, І. Перевозов, А. Тульєва, Ф. Формазюк, М. Співак, К. Корсун, А. Довга, Л. Тужик, Б. Предько, О. Мазуренко, О. Пабат, І. Лошак,
А. Ткаченко, О. Моргун, В. Осипчук, А. Меркулов, В. Рожкевич. Надіслані поезії та новели показали, що студенти мають власну точку зору про бібліотеку, роль читання у становленні особистості, отриманні знань та розвитку бібліотечної науки.

Для обрання переможців конкурсу було створене журі у складі: кандидата культурології, директора бібліотеки Юрія Горбаня, доктора психологічних наук, декана Факультету культурології Людмили Просандєєвої, кандидата історичних наук, заступника декана Факультету культурології Олени Каракоз, студента 4-го курсу, групи КББ–41, сучасного письменника Дмитра Бєлова. Очолив журі письменник, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка В’ячеслав Медвідь.

MG_1288

З метою об’єктивного обрання переможців творчого конкурсу, всім учасникам було запропоновано продекламувати свої поезії і прочитати новели перед глядачами та журі.

_MG_1300

_MG_1310

_MG_1314

_MG_1319

_MG_1329

img 163

Вболівали за своїх студентів, двоє з яких стали переможцями конкурсу, завідувач Кафедри книгознавства і бібліотекознавства, кандидат педагогічних наук Надія Бачинська та викладач Кафедри книгознавства і бібліотекознавства, кандидат історичних наук Галина Салата.

_MG_1320

Отже, знайомтеся – переможці конкурсу поезії та новел «Library – Lifestyle».

MG_1307

У номінації «Поезія» переможцем став Ігор Перевозов, студент 1-го курсу, групи КББ–44 за вірш «Бібліотека – це звучить велично!». Перевозов І. «Бібліотека – це звучить велично!». Детальніше.

У номінації «Новела» перемогла Олена Моргун, студентка 2-го курсу, групи КДД–13 за новелу «Книги Ксенії». Моргун О. «Книги Ксенії». Детальніше.

За креативний підхід до конкурсу, творчий задум на тему «Книга», виконаний у вигляді промо-ролика, нагороду отримала Тетяна Шмиголь, студентка 4-го курсу, групи КББ–41.

ШМИГОЛЬ

Гості заходу оплесками дякували учасникам та переможцям конкурсу.

_MG_1326

_MG_1325

Попередня публікаціяНаступна публікація

Схожі публікації