#LibraryDay 2021: Бібліотека. Книга. Читання

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > #LibraryDay 2021: Бібліотека. Книга. Читання

28 вересня 2021 року, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, на платформі Google Meet відбувся Всеукраїнський інтелектуальний батл #LibraryDay 2021: Бібліотека. Книга. Читання.

Ініціювали, організували та провели інтелектуальне змагання: Харківське відділення Української бібліотечної асоціації (голова ХВ УБА, кандидат наук із соціальних комунікацій Людмила Глазунова); Наукова бібліотека Київського національного університету культури і мистецтв (модератор Олена Скаченко); Харківська державна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка (модератор Катерина Вірютіна).

Основні цілі інтелектуального батлу полягають у формуванні навичок і потреби в читанні серед студентської молоді за допомогою цифрових технологій, популяризація іміджу університетської бібліотеки як хабу цифрової освіти.

Учасниками інтелектуального онлайн змагання стали 37 студентів першокурсників із 7 університетів України:

  • Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна;
  • Київського національного університету культури і мистецтв;
  • Львівського національного університету імені І. Франка;
  • Одеського національного університету імені І. Мечникова;
  • Харківського авіаційного університету;
  • Харківського національного університету імені В. Каразіна;
  • Харківської державної академії культури.


На платформі цифрового інструменту навчання Kahoot в інтелектуальному батлі зійшлися капітани команд. За результатами відповідей на 25 питань, що стосувалися історії бібліотек світу та України, історії книги та читання, перемогу здобула представниця Харківської державної академії культури – Катерина Трощина.

Друге-третє місце розділили учасники з Київського національного університету культури і мистецтв – Марія Павлюченко (спеціальність «Музеєзнавство та пам’яткознавство») та Анна Бондар (спеціальність «Інтернет-маркетолог»).

Команда інтернет-маркетологів, КНУКіМ

30 вересня капітанів та учасників команд-переможців привітав директор Наукової бібліотеки КНУКіМ, кандидат культурології, доцент Юрій Горбань та вручив нагороди: книги від видавництва «Ранок» та сувенірну продукцію від Наукової бібліотеки.

Схожі публікації