«Медіаграмотність в українському суспільстві»

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > «Медіаграмотність в українському суспільстві»

19 жовтня 2017 року співробітники Наукової бібліотеки КНУКіМ М.А. Лєтцева, завідувач сектору культурно-просвітницької роботи, О.І. Шапчиць, провідний бібліотекар, та С.С. Охтень бібліограф І категорії відвідали семінар «Медіаграмотність в українському суспільстві», який проводила Українська бібліотечна асоціації спільно з Goethe-Institut.

Під час семінару були розкриті питання щодо медіа грамотності в українському суспільстві: висвітлено поняття «медіаграмотність»; ознаки маніпулятивної інформації; роль соціальних мереж для маніпуляцій громадською думкою; довіра до інформації та її перевірка; розвиток медіаосвіти в Україні.

Семінар розпочали Анна Сарвіра та Олена Старанчук – співзасновники клубу ілюстраторів Pictoric, які презентували проект «Довіряй але перевіряй. Медіаграмотність в українському суспільстві», що був реалізований за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в рамках програми Transition Promotion Program. Вони зазначили про значимість даного проекту для суспільства.

Продовжив семінар-тренінг Сергій Бахін фахівець з медіа-питань, редактор Національного газетно-журнального видавництва, засновник всеукраїнської громадської ініціативи «Патріотичні екскурсії по Україні». У своєму виступі С. Бахін розкрив актуальну тему про критичне сприйняття повідомлень у засобах масової інформації.

Під час обговорення теми, учасники активно ставили запитання, ділилися досвідом, адже тема семінару буде актуальною завжди.

По завершенню кожен учасник семінару отримав сертифікати та примірники журналу проекту «Довіряй але перевіряй. Медіаграмотність в українському суспільстві».

Попередня публікаціяНаступна публікація

Схожі публікації