Міжнародні відносини: теоретико-практичні аспекти

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Міжнародні відносини: теоретико-практичні аспекти

В Університеті культури відбулась презентація збірника наукових праць Кафедри міжнародних відносин – «Міжнародні відносини: теоретико-практичні аспекти».

Учасниками заходу стали студенти, викладачі, а також представники редакційної колегії. Присутні були і автори наукових доробків, що увійшли до двох перших випусків збірника.

У новому виданні висвітлюються актуальні питання міжнародних відносин, суспільних комунікацій і регіональних студій, які стосуються історико-теоретичних питань міжнародних відносин; зовнішньої політики і дипломатії; міжнародного права; світового господарства та міжнародних економічних відносин; суспільних комунікацій і лінгвістичного забезпечення міжнародної діяльності; соціологічних досліджень у галузі міжнародних відносин.

Збірник розрахований на викладачів, студентів, науковців і всіх, хто прагне отримати ґрунтовні знання теоретичного і прикладного характеру.

Розпочався захід із вітальних слів доктора політичних наук, доцента, завідувача Кафедри міжнародних відносин – Інни Костирі.

«Вихід у світ збірника наукових праць – це знаменна подія як для професорсько-викладацького складу, так і студентів.

Це видання – чудовий старт у напрямку наукового розвитку!

Однак, якби не Оксана Білецька, цього б видання не було, тому що саме вона дуже багато всього зробила: організувала і фактично стала локомотивом цього наукового надбання.

Так тримати!».

Людмила Бойко – начальник Науково-дослідного інституту КНУКіМ, професор, кандидат педагогічних наук зазначила, що «Міжнародні відносини: теоретико-практичні аспекти» це перший збірник з 12-ти, які готує Університет культури. Видання укладено на високому рівні за участі українських та закордонних авторів.

Директор Наукової бібліотеки Університету культури, кандидат культурології, доцент Юрій Горбань підкреслив, що випуск збірника наукових праць вже має сторінку на сайті КНУКіМ, а також індексується у науково-метричній базі, а це є показником високого рівня навчального закладу.

Свої враження щодо укладання посібника висловив голова редакційної колегії, доктор історичних наук і професор Валерій Ластовський.

«Наша дружна співпраця, яка сьогодні вже завершена таким виданням, насправді розпочалась ще 2 роки тому, коли в Університеті культури започаткували Міжнародну наукову конференцію «Україна і світ». Таким чином ми залучили висококваліфікованих авторів та познайомились з майбутніми членами редколегії.

Варто відмітити, що за презентацією збірника стоять величезні організаційні зусилля не тільки нашої кафедри, а й усього Університету культури!

На цьому робота професорсько-викладацького складу не завершиться. Оскільки у нас є кафедра, яка об’єднана спільною ідеєю наукового розвитку».

Заключне слово про збірник сказала співукладач видання, доцент, кандидат культурології – Оксана Білецька.

«Це не просто примірник, який отримав реєстрацію Міністерства юстиції України. Редакційній колегії вдалось ввести збірник наукових праць в академію Google Scholar!

Також розроблено і створено сайт збірника, який перекладений 3-ма мовами:

  • українською;
  • російською;
  • англійською.

Але взагалі збірник друкується 6-ма мовами: українською, англійською, російською, польською, німецькою і французькою.

Надихайтесь, творіть, поширюйте свої знання і залучайте свої колег до наукової роботи, тому що культурна дипломатія нікуди ніколи не зникне!».

По завершенні заходу гості отримали авторські примірники та робили спільні фото на згадку про пам’ятну подію!

Попередня публікаціяНаступна публікація

Схожі публікації