Музика – це мова почуттів

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Музика – це мова почуттів

У перший день жовтня відзначають Міжнародний день музики.  Це свято було призначене на 1 жовтня рішенням ЮНЕСКО з ініціативи композитора Дмитра Шостаковича. Свято відзначається щорічно в усьому світі великими концертними програмами. У цей день лунають твори, які ввійшли в скарбницю світової культури.

Музика одна з прекрасних естетичних цінностей людства. Вона сприяє гармонізації нашого загального світовідчування, виступає інструментом самовираження і натхнення, служить джерелом непередаваних відчуттів і емоцій.

Працівники Наукової бібліотеки КНУКіМ  організували книжкову виставку «Музика – це мова почуттів».

В експозиції представлено монографії, навчальні посібники, підручники присвячені музичному вихованню молоді, творчій діяльності видатних українських композиторів та виконавців, документи з питань історії класичної, народної та сучасної української музики. Також на книжковій виставці можна ознайомитися з  науковим журналом «Вісник Київського національного університету культури і мистецтв. Серія: Музичне мистецтво», який 27 жовтня  2021 року був включений  до категорії «Б» Переліку наукових фахових видань України за спеціальністю 025 «Музичне мистецтво». У виданні можна оприлюднити наукові дослідження з актуальних питань теорії та історії українського та світового музикознавства, творчі та методологічні проблеми музичного мистецтва у сучасних умовах.

На виставці представлено документи із фондів Наукової бібліотеки КНУКіМ . Для пошуку інших видань радимо скористатися електронними ресурсами бібліотеки.

Запрошуємо до перегляду!

Схожі публікації