Наукова бібліотека КНУКіМ провела відеоконференцію «Леся Українка – голос України у світі»

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Наукова бібліотека КНУКіМ провела відеоконференцію «Леся Українка – голос України у світі»

2 березня 2021 року, за ініціативи Наукової бібліотеки КНУКіМ – методичного центру для бібліотек фахових коледжів культури і мистецтв, на платформі Google Meet проведена відеоконференція з нагоди 150-річного ювілею Лесі Українки.

Учасниками заходу стали студенти та викладачі дисциплін «Українська мова», «Українська література», «Інформатика» із 4 мистецьких закладів вищої освіти України: Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури; Калуського фахового коледжу культури і мистецтв; Сумського фахового коледжу мистецтв і культури імені Д. Бортнянського, Ужгородського інституту культури і мистецтв.

Під час відеоконференції обговорювалися результати участі ЗВО у Всеукраїнському онлайн флешмобі «Global Lesya Ukrainka 2021».

Друга частина зустрічі пройшла у вигляді інтелектуального батлу, під час якого студенти у новому форматі отримували знання про життя і творчість видатної української поетеси Лесі Українки, змагаючись у командних та особистих іграх на платформі цифрового інструменту навчання Kahoot!

Було проведено 2 онлайн-гри для 114 учасників.

Абсолютну перемогу у першій грі отримали студенти Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури, команда «Мистецький острів бурхливого Дніпра». Перемогу у другій грі завоювала студентка Ужгородського інституту культури і мистецтв.

Відеоконференція та онлайн-вікторина відбулися за сприяння завідувачів бібліотек ЗВО: Елеонори Лукечі (Ужгородський ІКМ), Ірини Сотнікової (Сумський ФКМК), Ольги Марищук (Калуський ФККМ), Найдовської Мальвіни (Дніпропетровський ФМХКК).

Вітаємо переможців!

Схожі публікації