Наукова співпраця музеєзнавців та видавців: проект журналу «МІКС»

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Наукова співпраця музеєзнавців та видавців: проект журналу «МІКС»

У Науковій бібліотеці КНУКіМ відбулась презентація електронного журналу урбаністичних студій «МІКС» – Місто: Історія, Культура, Суспільство. До матеріалів видання увійшли наукові праці з історичних наук не лише докторів і кандидатів наук, а й талановитої студентської молоді університету.

Модератором заходу виступила доктор культурології, професор, завідувач Кафедри музеєзнавства і пам’яткознавства КНУКіМ Олена Гончарова, яка і представила спікерів презентації: шеф-редактора журналу Тетяну Водотику, відповідального секретаря Ігоря Постольника, члена редколегії, доцента Кафедри музеєзнавства і пам’яткознавства, кандидата історичних наук Сергія Тараненка, художника та автора логотипу видання Михайла Федоріна.

Протягом своїх виступів гості представили концепцію журналу, його перший номер, а також розповіли про плани на майбутні випуски. Так, спеціальною темою другого номера була визначена декомунізація, а основна частина третього випуску буде присвячена функціонуванню музею в міському просторі, що неабияк зацікавило КНУКіМівців.

Наприкінці презентації спікери запросили представників усіх курсів та освіто-кваліфікаційних рівнів навчання університету до участі у створенні електронного видання і висловили щирі сподівання на плідну співпрацю з обдарованою молоддю.

Схожі публікації