Наукові журнали Київського національного університету культури і мистецтв в інформаційному просторі

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Наукові журнали Київського національного університету культури і мистецтв в інформаційному просторі
knukim journals

knukim journals

Підвищення інтересу до питань з розширення присутності української наукової думки в глобальних індексах цитування та критична оцінка стану системи вітчизняних наукових журналів спонукає Наукову бібліотеку  КНУКіМ розвивати науково-редакційний комплекс. Враховуючи, що більшість наукових журналів лише розпочали своє входження в систему міжнародних стандартів, вважаємо необхідним поінформувати всіх зацікавлених в тому, що збірник наукових праць «Питання культурології» включено до Переліку наукових фахових видань України (категорія «Б») відповідно до наказу МОН України від 24.09.2020 року № 1188 за спеціальністю 034 «Культурологія». Запрошуємо до публікацій статей поточного номера наукового збірника «Питання культурології» issues-culture-knukim.pp.ua (рукописи приймаються до 15 листопада 2020 року).

Є можливість опублікувати наукові дослідження в наступних наукових журналах університету, що також входять Переліку наукових фахових видань України (категорія «Б») відповідно до наказу МОН України:

Вісник КНУКіМ. Серія: Мистецтвознавство
arts-series-knukim.pp.ua

Культура і мистецтво у сучасному світі
culture-art-knukim.pp.ua

Ресторанний і готельний консалтинг. Інновації
restaurant-hotel.knukim.edu.ua

Український журнал з бібліотекознавства та інформаційних наук
librinfosciences.knukim.edu.ua

Вісник Київського національного університету культури і мистецтв. Серія: Менеджмент соціокультурної діяльності
sociocultural.knukim.edu.ua

Попередня публікаціяНаступна публікація

Схожі публікації