Нові надходження

У січні 2018 року відділ книгозберігання Наукової бібліотеки КНУКіМ отримав нову художню літературу сучасних українських авторів. Пропонуємо до вашої уваги такі книги:

Українські бестселери:

Василь Шкляр – мабуть, найтитулованіший та найвідоміший письменник сучасної України. Його називають «Батьком українського бестселера» – успіх його романів «Залишенець», «Кров кажана», «Ключ» був приголомшливим.

Роман «Тінь сови» – найгуманніший з усіх написаних автором. Він читається як класика і легко роздає на «мудрі цитати» десятки речень. Він і навчає, і підказує, і втішає. Адже там, де є кохання і де є смерть, завжди з’являється Втішання.
Втішання – це вияв мудрості.

Чорноморець – легендарний воїн УПА, чия доля овіяна таємницями. Сміливому і заповзятому, йому неодноразово вдавалося вислизнути з пасток НКВД.

На вас очікує продовження національного бестселера «Чорноморець матінко» – роман «Заступниця», пригодницьке чтиво про кохання.
ДВА ТВОРИ В ОДНІЙ КНИЗІ!

Серія книжок «Золоті письменники України»:

Один з найкращих романів десятиріччя – короноване слово, яке вразило літературну Україну.

У житті старого Якова Меха на короткий час, мов той метелик з’являється дівча-приблуда. Вона питає, чи любив він колись,– і виринають десь із глибини пам’яті його кохання, і біль втрати, і круговерть війн та режимів, і радощі та горе в родині, і гріхи й каяття…
Роман екранізовано.

Автор дарує читачам новий роман, який є гідним ідейним продовженням «Століття Якова». Але в романі «Діва Млинища» історія життя людини зіткана з містичного і трагічного переплетіння доль. І відбувається в селі десь біля Шацьких озер…

Таємнича Діва Млинища, яка іноді являлася мешканцям мальовничого поліського села Загоряни, навіть своєю незримою присутністю берегла їх від найстрашнішого – зради совісті. Бо великі війни, революції, круті повороти історії часто ставили їх перед вибором, від якого залежало – жити чи померти…

Це жорстокий роман про дефіцит нашої національної імунної системи. Це роман про епідемію, яка наскрізь пронизала суспільство.

Цей твір – дзеркало-безодня, в яке страшно дивитися. А раптом із його темних глибин випливе твоє обличчя?..

Симона Вілар здобула широке визнання навіть за межами України. Кожен роман письменниці стає бестселером.

Цікавий історико-пригодницький роман «Лазарит», в якому описані події хрестових походів, сподіваємось, знайде своїх читачів.

Твори письменників – лауреатів премії імені Василя Стуса

Ця збірка сповнена глибиною і легкістю короткої прози. Здається, ніби кожен герой сів і написав про себе руками мисткині, відкрив душу. Дзвенить теплим словом родинний затишок, стогонить біль змарнованого життя, розливається м’який спогад про родичів, зринають давні перекази, легенди. На перший погляд, розповіді містять лише події, але за кожним випадком – цілий оберемок переживань і тривожних роздумів. Їх не треба описувати словами – їх можна лише відчути, прочитавши збірку.

Людина сама обирає дорогу в житті чи може пройти лише тими шляхами, якими їй судилося? Відповідь на це запитання головний герой роману Данило Туманич шукає протягом усього життя. Зраджений батьками, людьми, що з упередженністю ставились до його походження, державою, у якої для тисяч таких, як він, були Афган і Чорнобиль. …Він вижив. І став тим, хто першим ступає росяними травами, хто прокладає стежку, яка згодом стане новим широким шляхом.

Захопливий історичний пригодницький детектив від автора національного бестселера «Чорноморець, матінко»!

Давно, під час війни, загинула красуня Ривка й забрала з собою таємницю золота, нажитого на людській біді. Не змогли врятувати її від рострілу вірні подруги Клавка та Світлана. Тоді ж і заприсяглися вони: виживуть, знайдуть скарб і візьмуть від життя все, що тільки зможуть.

На схилі років не дає їм спокою таємниця проклятої скриньки з коштовностями. Та краще було б і не починати її шукати. Адже учасники драми ще не знають, що старі гріхи поховані не назавжди…

Твори учасників Міжнародного літературного конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс, пісенної лірики та творів для дітей «Коронація слова»:

Занурення в перебіг подій у романі відбувається настільки непомітно, що не можеш відчути ту мить, коли зовсім поруч починають медово пахнути абрикоси чи торкається обличчя ніжно-золотий пелюсток соняшника. Раптом пострілами та вибухами нагадує про себе війна. Ти повертаєшся до реальності, але ще продовжуєш нести в собі зірку кохання, народжену під високим небом рідної Донеччини, яка так далеко і так поруч водночас…

Журналістка Олена неочікувано для себе опинилася у складній ситуації. У неї руйнується сім’я, і здається, шлях до особистого щастя закрито. Це змушує робити непростий вибір: боротися або шукати всьому заміну. Олена намагається відволікти себе від проблем і від свого чоловіка. Шукаючи втіхи в однокласника, вона приймає запаморочливе запрошення і вирушає до Рима. Це помилка чи крок у нове життя? Шлях до мрії чи слідування за спокусою і гріхом? Свобода чи нові кайдани? А може, шанс повернути собі щастя?..

Цей роман – про долі людей, чиє життя тепер матиме чіткі «до» і «після», про надії і втрати, про боротьбу і силу волі, про помилки, вічне шукання істини й непереборне бажання жити. Такі різні, але рівні перед війною герої намагаються випросити у долі ще трохи щасливого життя. Якщо не для себе, то для наступних поколінь…

Ця книжка – про найдорожчих,
найрідніших, найближчих – про сім’ю. Вчинки батьків і дідів мають безпосередній вплив на сьогодення нащадків. Часто діти несуть хрест замість старшого покоління і, опиняючись у складних ситуаціях, змушені спокутувати гріхи рідних… Сімейні зв’язки, складні взаємини, переплетіння доль, надія на краще майбутнє і сила любові – усе це чекає читача на сторінках роману.

Історія-притча. Історія-казка. Історія –кохання.

Наче грім серед ясного неба була для Магди зрада чоловіка. Все її життя миттєво розпалося, як картковий будиночок, мало не розчавивши її. Проте втрата себе колишньої стала для Магди водночас її новим народженням.

Відтепер вона – Мавка, чарівна і нещадна, жінка, яка підкорює чоловіків і розбиває їхні серця, міцно зачинивши двері у власне… Але, мабуть, сама доля вела Магду-Мавку крізь життєві перешкоди та пекло випаленої душі, щоб одного разу спекотними вулицями Києва привести до Нього…

Просив у Бога пригод – ось, маєш їх повну торбу! Десь серед пісків Сахари Макс вичитав у інтернеті про таку кричущу ганьбу, що його серце стислось від болю за Україну й він просто не зміг залишитись осторонь. І нова подорож почалася! Невгамовний мандрівник пробився через революційні заколоти в Єгипті, щаслива доля вберегла його від неприємностей із корумпованими сирійськими митниками і врешті дорога привела Макса до Нової Зеландії, де він має «передати вітання» її жителям і сповна віддячити за безсоромний конкурс «Виграй українську дружину», у якому українські красуні стали секс-іграшками для іноземного туриста.

Тепер він влаштує в Окленді таку просвітницьку акцію, після якої подібні вихватки вже навряд чи повторяться.

Україна. Перша світова. Посеред дороги, що веде від волинського села до лісу, подружжя знаходить немовля…

Минули роки. Сільська красуня Богдана Ясницька мріє про театральну сцену. Кинувши усе, утікши навіть із власного весілля, талановита дівчина вирушає до першого українського театру на Волині назустріч своїй долі. Попереду – довге й бурхливе ХХ століття, сповнене карколомних подій та історичних зламів. І складне, напаружене й яскраве життя сміливої і пристрасної жінки, у якому будуть справжня дружба й людська заздрість, болісні втрати та дивовижні відкриття, перемоги, поразки, таємниці, щастя… І медовий смак щастя.

Найкраща книга десятиліття за версією премії «Книга року ВВС»

Ім’я Сергія Жадана відоме не тільки в Україні, але й далеко за кордоном. Поет, прозаїк, есеїст, перекладач, громадський діяч… Його літературні твори перекладені багатьма мовами. За 15 років Жадан здобув чимало престижних нагород, одна з нещодавніх – швейцарська літературна премія Фонду Яна Михальські за роман «Ворошиловград».

У цьому романі є все: цигани, рейдери, степ, занедбані будівлі, нескінченні дороги, футбольні баталії, друзі юності та, звичайно, джаз. Бо, як каже герой, потрібно слухати музику, яку любиш. Тільки не давати чужим свої навушники…

Ця збірка поезій – це радше збірка емоцій, щасть, сокровенних таємниць та сердечних ран, аніж вірші. Навіть ті, хто не звик зачитуватися поезіями, знайдуть серед текстів Катерини Бабкіної слова, здатні описати саме їхні любов чи тугу, радість, гіркоту, біль, страхи або надії. Тут із граничною відвертістю постають перед читачем і найсильніші почуття, і сучасна буденність, і свято душі, і війна, котра непомітно, але невідступно пронизує мрії, переживання і вплітається у кожен наш день, у кожну думку, кожен порив серця.

Запрошуємо всіх шанувальників художньої літератури до читальної зали відділу книгозберігання, щоб поринути у вирій нових дивовижних пригод, хвилюючих романів та заплутаних детективів.

Попередня публікаціяНаступна публікація

Схожі публікації