Обговорили місце бібліотечних установ в інформаційному просторі

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Обговорили місце бібліотечних установ в інформаційному просторі

У читальній залі Наукової бібліотеки Київського національного університету культури і мистецтв відбувся семінар «Місце бібліотечно-інформаційних установ у національній інформаційній структурі» з участю бібліотечних працівників науково-дослідних інститутів, вузівських і науково-технічних бібліотек.

DSC_0263

Відкрив семінар директор Наукової бібліотеки КНУКіМ Ю.І. Горбань, який представив присутнім презентацію про особливості структури й завдання роботи бібліотеки університету. Директор книгозбірні звернув увагу присутніх на інноваційні питання розвитку, що отримали розвиток у науковій бібліотеці впродовж останнього року: «Пріоритетними напрямками діяльності бібліотеки – є впровадження інноваційних технологій в практику, створення власних інформаційних ресурсів та їх використання. Інноваційна діяльність бібліотеки спрямована на систематичне стимулювання розвитку бібліотеки шляхом змістовного структурно-організаційного оновлення, технічної і технологічної модернізацій усіх процесів, а також позитивних змін у свідомості бібліотекарів».

DSC_0102

DSC_0061

Про основні напрями інформаційно-бібліографічної роботи розповіла завідувач відділу інформаційно-бібліографічного обслуговування В.В. Степко.

Тему видавничої діяльності НБ КНУКіМ порушила завідувач сектору методичної роботи бібліотеки О.О. Скаченко, завершивши свій виступ презентацією про календар «Київський національний університет культури і мистецтв у 2014 році: знаменні дати, славні ювілеї».

DSC_0053

Заступник директора Державної науково-технічної бібліотеки України О.О. Москаленко презентувала діяльність своєї книгозбірні, всебічно розкривши зміст і завдання роботи закладу.

DSC_0083

Із сучасним станом і перспективами методичної роботи ДНТБ ознайомили завідувач науково-методичного відділу Г.М. Височіна та головний методист В.І. Скрабут.

DSC_0333

DSC_0106

Із цікавою презентацію щодо специфіки роботи Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного виступила завідувач науково-методичного відділу О.В. Жидецька.

DSC_0112

 

Завідуюча бібліотекою Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі С.Ю. Безсмертна висвітлила сучасні тенденції роботи бібліотеки і плани на подальшу діяльність.

DSC_0126

Після виступів відбулося обговорення доповідей та обмін фаховими думками.

DSC_0171 Під час роботи семінару в бібліотеці експонувалися виставки наукових праць викладачів КНУКіМ «Від витоків до сьогодення» та «Видання наукової бібліотеки КНУКіМ».

DSC_0165

На прохання учасників семінару, переважна більшість яких є випускниками бібліотечного факультету КНУКіМ, була проведена екскурсія бібліотекою та університетом.

Попередня публікаціяНаступна публікація

Схожі публікації