Пам’ять не скресне

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Пам’ять не скресне

Бібліотека запрошує читачів ознайомитись з книжковою виставкою «Пам’ять не скресне», яка працює в читальному залі з 22 грудня. Виставка дає можливість ознайомитись із виданнями, підготованими Українським інститутом національної пам’яті, серед яких :«Щоб не забули. Пам’ять про тоталітаризм в Європі» (2016 р.), «Майдан від першої особи. Мистецтво на барикадах» (2016 р.), «Усна історія російсько-української війни 2014-2016» (2016 р.)  та ін.

news_memories-01

«Усна історія…» – це розповіді і свідчення учасників подій, їхні думки, перші оцінки, роздуми про перспективи.

«Майдан від першої особи. Мистецтво на барикадах» – це спогади митців про пережите, бачене, та думки про роль мистецтва у подіях Революції Гідності.

У книзі «Щоб не забути…» зібрано 30 дивовижних історій людей з 16 європейських країн, що зазнали тоталітаризму. Тут знайдете різноманітні розповідні стилі й свідчення від першої особи. Розповіді сповнені суму через незмірні страждання, проте водночас вони оспівують любов до свободи, людську гідність, віру та відданість головним людським цінностям.

Можна багато писати і говорити про кожну з книг виставки, та мабуть краще прийти, взяти якусь до рук, погортати, почитати, почути свідчення очевидців, порівняти із своїми міркуваннями…

Отже чекаємо вас у бібліотеці!

news_lina-kostenko

Схожі публікації