Пам’ятаймо, щоб не повторилося!

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Пам’ятаймо, щоб не повторилося!

Дню пам’яті та примирення 8 травня та Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня у науковій бібліотеці КНУКіМ присвячено книжкову виставку «Пам’ятаймо, щоб не повторилося»

Минають роки, відлітають у вічність, але є дати непідвладні часу. Битва з нацизмом – далека історія для більшості сучасників. Та живою і невмирущою є пам’ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу, врятував світ від нацистської навали. Важливо не забувати про війну та її героїв, їх подвиги, радощі перемог та біль втрати бойових друзів, зробити все для того, щоби ніколи не перервався зв’язок поколінь.

Книги, альбоми, що представлені на експозиції, допоможуть більше дізнатися про боротьбу українського народу проти нацизму та вшанувати пам’ять наших дідів та прадідів:
Бойко В. Обжинки зраджених надій / В. Бойко. – Луцьк : 2012. – 136 с.

Вовк Ю. Доки смерть не розлучить нас : роман / Ю. Вовк. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. – 192 с.

Овад Х. Полковник Роман Сушко (1894-1944) : На вшанування його пам’яті: Документи. Матеріали. Спогади. Щоденники. Листи. Фотографії / Х. Овад. – Торонто, 2006. – 305 с.

Україна у Великій війні 1939-1945. – Київ : Емма, 2014. – 264 с.;

Щоб не забули. Пам’ять про тоталітаризм в Європі : читанка для учнів ст. кл. сер. шк. у всіх європ. країнах / ред. Джиліан Певез ; Укр. ін-т нац. пам’яті. – Київ : 2015 – 320 с.

Крім історичних досліджень та документальних нарисів виставка презентує художні твори, тематика яких пов’язана з подіями Другої світової війни.

8 травня – це данина поваги загиблим. Низько схиляємо голову перед ними…

Запрошуємо до бібліотеки дізнатися більше про український вимір Другої світової.

Схожі публікації