Підсумки тижня «Бібліотечний mainstream»

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Підсумки тижня «Бібліотечний mainstream»

Програма тижня була різноманітною, насиченою цікавими зустрічами й обговореннями.

Костянтин Родик, видатний український літературний критик та журналіст, допоміг слухачам розширити бачення проблем і перспектив розвитку української книги, а з нею й бібліотек.

Книжкові презентації привернули увагу до нових книжок і дозволили студентам побачити викладачів університету в новому світлі.

Весь тиждень проходив під знаком української музики, оскільки презентувалися видання, авторами яких є викладачі факультету музичного мистецтва КНУКіМ. Теорія, викладена в книжках, підтверджувалася практикою – яскравими виступами музичних колективів. І за це окрема велика подяка викладачам і студентам факультету! Свято книги поєдналося зі святом музики!

Заходи «Хмарні технології в бібліотеці: трансформація бібліографічної діяльності» та «Сучасні технології зберігання документів у бібліотеці» дали змогу студентам долучитися до обговорення професійних питань та побачити можливості бібліотеки у створенні інформаційних продуктів.

Протягом тижня відвідувачі знайомилися з виданнями, які експонувалися на книжкових виставках «Бібліотека – невмируща пам’ять людства», «Проект «12+ книг 2017 року» в дії», «Видання наукової бібліотеки КНУКіМ»

Художні виставки «Текстильні інсталяції» Оксани Чуєвої та «Красуні України» Марини Лєтцевої порадували відвідувачів красою, здивували оригінальністю картин-гобеленів та яскравими образами на фотографіях. До того ж, відкрили нам особистості авторів з невідомого досі боку.

За бажанням Оксани Чуєвої, автора гобеленів, проводився зріз глядацьких симпатій. За рейтингом найбільшу кількість голосів набрала картина «Хутір біля Диканьки», трохи менше прихильників (але порівну) назбирали роботи «Сніг іде» та «Просто хатка», наступна за кількістю висловлених симпатій – «Ставок».

Фотовиставка «Красуні України» розкрила в новому світлі образи українських дівчат та жінок, студенток університету.

Глядачі мали змогу обрати фотопортрет, який найбільше сподобався, проголосувати за нього. В голосуванні взяли участь 1114 осіб. Глядацькі симпатії розподілилися наступним чином: за портрет Ліори Котляр – 160, за Маріам Абдулмалік – 181, Ірини Прядун – 188 голосів.

Тиждень бібліотеки, в якому інформація про книгу поєднувалася з красою музики та образотворчого мистецтва, продемонстрував що користувачеві цікаві й наукові, й суспільно важливі теми і, особливо, живе спілкування.

Відгуки студентів та викладачів про бібліотеку та їхні вітання до Всеукраїнського дня бібліотек

Бібліотека – це те місце, де люди комунікують, вільно проводять час. Хочу зазначити, що у Науковій бібліотеці КНУКіМ панує атмосфера доброзичливості, домашнього затишку. А працівники завжди готові прийти на допомогу у пошуку найнеймовірнішої інформації.

Інна Омеляненко, ІІІ курс, КББ-45

Кожного дня, заходячи до бібліотеки, я налаштовуюсь на новий день з усмішкою, тому що завжди мене зустрічають сонячні і насправді щасливі люди. Наша бібліотека надихає, – це місце, де стимул до творчості виникає раптово, зненацька. Дякую працівникам бібліотеки за настрій, який вони передають кожного ранку.

Артем Лобанцов, ІІ курс, ТМ-76

Щойно у читальній залі брала участь у зустрічі з аналітиком літературно-книжкового ринку, президентом Всеукраїнського рейтингу «Книжка року» Костянтином Родиком. Наприклад, я дізналася про непростий шлях української книги на вітчизняному ринку, чому і як формується вартість друкованих видань. Я вважаю, що такі зустрічі корисні нам.

Анастасія Мусієнко, ІІІ курс, КББ-45

Насамперед, хочу сказати, що працівники бібліотеки найнайпривітніші люди, яких я зустрічав. Це майстри своєї справи. Дуже приємно приходити до бібліотеки і набиратись позитиву на весь день від працівників, котрі усміхнувшись, допоможуть у виборі книги чи автора. Тому хочу побажати Вам всім здоров’я, в першу чергу, щастя. Дякую Вам за Вашу плідну працю.

Ігор Тертишний, ІІІ курс, ГРС-15

Дуже раді бачити працівників нашої університетської бібліотеки. Завжди несуть гарний настрій (разом із дайджестами) і щиру усмішку на обличчях. Дякуємо за Вашу професійну діяльність.

Вітаємо колектив Наукової бібліотеки з Всеукраїнським днем бібліотек!

Юлія, Наталя (ректорат, приймальня)

Щиро вітаю із професійним святом колектив Наукової бібліотеки КНУКіМ.

Любі мої, Ви найкращі, приходити до Вас – величезне задоволення, бути Вашим читачем – величезна насолода! Плідна співпраця з науково-методичним відділом завжди надихає на нові думки.

Усього Вам найкращого, любі Бібліотекарі!

О.В. Матвієнко, доктор педагогічних наук,
професор кафедри комп’ютерних наук

Від всього серця поздоровляємо наших вельмишановних колег зі святом. Бібліотека – це той осередок, де сконцентрований багатовіковий досвід, мудрість людства. Для мене і моїх колег-хореографів книги – це можливість спілкуватись з талановитими, щирими, розумними людьми, поринати в сиву давнину і пізнавати нове, збагачуватись духовно та інтелектуально, відкривати нові горизонти.

І хоч наше мистецтво мовчазне, воно живиться здобутками великих поетів, письменників, які надихають на творчість, примушують замислюватися над сенсом буття, власним місцем в буремному сьогоднішньому світі.

Із щирою подякою за Вашу місіонерську просвітницьку діяльність, за можливість спілкування. Творчої наснаги, шановні друзі!

Л.Ю. Цвєткова, декан факультету
хореографічного мистецтва, професор

Найкращі побажання до Всеукраїнського Дня бібліотек!

Висловлюю вдячність Науковій бібліотеці на постійну допомогу у «скрутних» ситуаціях, за професіоналізм, доброту, сприяння у науковій роботі.

Поважаю. Люблю. Вважаю себе співробітником і товаришем бібліотеки.

Ходила, ходжу і ходити буду.

Бажаю здоров’я, щастя, наснаги, матеріального добробуту і творчих злетів.

І.Я. Конюкова, доцент кафедри філософії,
кандидат педагогічних наук, доцент

Хочу сердечно подякувати працівникам бібліотеки КНУКіМ, зокрема директору бібліотеки Юрію Івановичу, за не просто сумлінне ставлення до своєї справи, а в найкращому значенні цього слова глибоку заангажованість у справі просвітництва, залучення до світу книги студентства університету. Щодо мене особисто, то завдячую Юрію Івановичу ще й тим, що фактично він заохотив мене до видання мого дослідження «Українська духовна культура: народна демонологія ХIХ-ХХ ст. у загальнослов’янському контексті». Дійсно, праця була швидко і якісно підготована та опублікована.

Отже працівникам бібліотеки зичу й надалі з незмінним ентузіазмом, професіоналізмом виконувати свою велику місію.

О.А. Поріцька, етнолог, кандидат історичних наук,
старший науковий співробітник Українського етнологічного
центру ІМФЕ ім. М.Т.Рильського НАН України, професор

Щиро вітаю працівників Наукової бібліотеки з професійним святом!

Бажаю хорошого настрою, процвітання, збільшення книгосховища, а також побільше відвідувачів.

Ваша бібліотека – сучасна, прогресивна. Під керівництвом професіонала своєї справи Вашу бібліотеку чекають нові звершення! Бажаю Вам усіх благ!

З правдивим респектом, історик-міжнародник,

викладач кафедри міжнародних відносин
– Володимир Наконечний.

Шановні користувачі! Ваш інтерес до бібліотеки, добре слово надихає нас на пошуки нових форм і методів роботи! Щиро вам вдячні! Щодня чекаємо на вас в бібліотеці!

Схожі публікації