Підвищення інформаційної культури студентів: від теорії до практики

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Підвищення інформаційної культури студентів: від теорії до практики

11–13 квітня 2017 р. на базі Наукової бібліотеки КНУКіМ в рамках вивчення дисципліни «Інформаційно-пошукові системи» були проведені практичні заняття «Пошук інформації в каталогах бібліотеки» для студентів I курсу кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи груп ІА-26, КББ-46, ДМ-66, ДМ-76 та МАД-56 (викладач – доцент Дніпренко Вадим Іванович).

Завідувач інформаційно-бібліографічного відділу Вероніка Віталіївна Степко розповіла про систему каталогів бібліотеки: традиційні карткові алфавітні каталоги (книг, нотних видань, дисертацій та авторефератів дисертацій) і систематичний каталог. Студентів зацікавила розповідь про конверсію каталогів в електронну форму та особливості ведення електронного каталогу.

Першокурсники виконали практичні завдання з пошуку інформації згідно з наданими викладачем темами, використовуючи для цього систематичний та електронний каталоги, таблиці Бібліотечно-бібліографічної класифікації та Універсальної десяткової класифікації. Практичні заняття викликали у студентів щиру зацікавленість.

Виконання студентами кафедри ІБАС практичних завдань дало змогу закріпити отримані ними під час лекцій теоретичні знання, проявити індивідуальний підхід та ерудицію, розкрити свій творчий потенціал. Отримані навички стануть в нагоді у навчанні та при написанні наукових робіт, а також в подальшій професійній діяльності.

Попередня публікаціяНаступна публікація

Схожі публікації