Подія у світі музеєзнавства

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Подія у світі музеєзнавства

В науковій бібліотеці відбулася презентація першого випуску «Вісника Київського національного університету культури і мистецтв. Серія: Музеєзнавство і пам’яткознавство» – одиного із низки наукових журналів

Присутні вітали Головного редактора журналу, доктора історичних наук, професора Пустовалова Сергія Жановича, редакційну колегію, авторів першого числа з початком гарної серйозної справи – створенням нового поля для наукових публікацій і дискусій.

В першому числі опубліковані результати досліджень за рубриками «Теоретичні статті з музеєзнавства та пам’яткознавства», «Дискусії», «Публікації досліджень матеріальних пам’яток», «Культурна пам’ять і цивілізаційний розвиток».

Читацька аудиторія «Вісника…» – науковці та науково-педагогічні працівники, які досліджують теоретичні, прикладні й історичні аспекти музеєзнавства, пам’яткознавства.

Звучали щирі побажання, щоб презентоване видання активно розвивалося, об’єднувало навколо себе українських і зарубіжних науковців, сприяло розвитку науки, вирішенню прикладних проблем пам’яткознавства, збереженню історичної пам’яті людства та розвитку культури.

Попередня публікаціяНаступна публікація

Схожі публікації