«Поезія – це музика слів»

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > «Поезія – це музика слів»

Щоб привернути увагу суспільства до поезії як до джерела відповідей на багато питань людства, як до мистецтва, повністю відкритого людям, на 30-й сесії ЮНЕСКО у 1999 році було прийнято рішення: 21 березня кожного року відзначати Всесвітній день поезії.

Наукова бібліотека КНУКіМ приєдналися до святкування. 21 березня у читальній залі відбувся вечір читацьких уподобань «Поезія – це музика слів». Гості Катерина Радченко, Софія Боровицька, Анастасія Алексеєнко, Софія Безрукова, Лілія Борисенко вони пишуть вірші. Здатність творити живе в кожному з нас, але не кожен знаходить можливість і час зазирнути в самого себе і розібратись у своїх почуттях та думках. Нашим сьогоднішнім гостям вдалося зупинитись, щоб розгледіти щось важливе і відтворити незвичайне у звичайних речах навколо. Студенти-поети подарували всім присутнім свої чудові поетичні миттєвості.

Співробітники Наукової бібліотеки КНУКіМ Вікторія Ковбель та Юлія Єцкало читали поєзію улюблених поетів – Сергія Жадана та Олека Ніколассона.

Працівники книгозбірні підготували книжкову виставку «Поезія – це музика слів». Всіх шанувальників поетичного слова запрошуємо ознайомитися з матеріалами, які експонуються на виставці.

Завідувач сектору культурно-просвітницької роботи Тетяна Терех подякувала всім присутнім за цікаву зустріч, адже поезія – це загущеність думки й почуття.

Попередня публікаціяНаступна публікація

Схожі публікації