Поезія – музика слів

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Поезія – музика слів

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек у науковій бібліотеці мистецького вишу відбувся творчий захід «Поезія – це музика слів».

IMG_1910

IMG_1944

IMG_2139

Сучасна бібліотека давно вийшла за межі банального поняття, як пункт видачі книг. Бібліотеки перетворюються на центри комунікацій, інтелектуального і соціального розвитку. Так само, як і наша молодь, йдуть в ногу з часом, стають більш прогресивними, збагачуючи нашу історію та культуру. Їх «зброя» – слово!

Талановиті студенти кафедри книгознавства і бібліотекознавства Факультету культурології: Михайло Невідомський, Анна Тульєва, Катерина Корсун, Ольга Гофман, Ксенія Слюсаренко, Алла Радзівіл, Ірина Вітвицька вирішили привітати майбутніх колег зі святом, власною поезією, що присвячена багатогранності роботи бібліотекаря та ролі бібліотеки в суспільстві.

IMG_1880

IMG_1918

IMG_1924

IMG_1946

IMG_2026

IMG_2122

IMG_2162

???????????????????????????????

???????????????????????????????

Молоді автори читали свої твори та висловлювали думки, погляди стосовно подальшого розвитку української літератури, культури, бібліотеки.

В бібліотеці КНУКіМу

Ти розумну зустрінеш людину.

Ти знайдеш все, що серце бажає.

Тут мудрість в повітрі ВИТАЄ.

Тут директор не схожий на інших,

Колективчик із нахилом творчим,

Студентам завжди допоможуть,

Приживеться тут навіть заочник.

В бібліотеці КНУКіМу

Ти відчуєш себе комфортно.

Книги завжди дають надію,

А читати престижно і модно.

В бібліотеці КНУКіМу

Все нові і нові ідеї.

Якщо ти не такий, як усі,

То для тебе відчинені двері.

Невідомський Михайло

Бібліотека

Життя – велика бібліотека

у ньому є книг мільйони

та хтось обирає одну

обирає дорогу клона

відторгнувши купу знанні

іде по протоптаним стежкам

із мрією стать ніким

поставивши безліч обмежень

пилюка покрила книжки

все менше цікавляться вічним

не шукай, не вникай, не роби

говорять особи дволичні

не слухай ти їх, а лети

подалі від їхнього бруду

запалюй свої зірки

ця дорога легкою не буде

бери із усіх полиць

слова, що писали мудрі

ніколи не будь як усі

не бійся міняти маршрути

чекає тебе завжди бібліотека найбільша

читай, розвивайся, живи

і ти зможеш піднятися вище…

Невідомський Михайло

Поетів початківців привітали музичними виступами студент IV курсу групи КББ-44 Люльчук Сергій та студентка групи ККБ-45 Кирієнко Анжеліка. А студент IV курсу групи КББ-142 Михайло Немідомський прочитав реп на вірші Тараса Шевченка.

???????????????????????????????

???????????????????????????????

IMG_2039

З вітальним словом виступила декан Факультету культурології, доктор психологічних наук, професор Людмила Євгеніївна Просандєєва: «Ці дивовижні твори студентів показують всю красу української мови, поезії та народу, який завжди оберігає і шанує свою Батьківщину, традиції і звичаї».

Заступник декана факультету культурології, кандидат історичних наук доцент кафедри книгознавства і бібліотекознавства Олена Олександрівна Каракоз була приємно вражена творами молоді та висловила слова вдячності, побажавши не зупинятися на досягнутому та вірити в себе. « Я пишаюся, що на кафедрі книгознавства і бібліотекознавства навчаються талановиті та креативні студенти, які творять справжні шедеври української народної поезії» – сказала Олена Каракоз.

IMG_2085

Натхненний цим чудовим дійством кандидат культурології, доцент кафедри книгознавства і бібліотекознавства, директор наукової бібліотеки Юрій Іванович Горбань зазначив: «Дякую вам усім, що ви завітали до нас на цю літературну годину «Поезія – це музика слів» та переконалися яка у нас талановита молодь. Окрема подяка Факультету культурології за таку плідну співпрацю. Я у захваті від наших здібних КНУКіМівців».

???????????????????????????????

Молоді автори: Катерина Корсун, Ольга Гофман та Ксенія Слюсаренко висловили щиру подяку своєму куратору – Юрію Івановичу Горбаню за безпосередню участь у видані збірок «Перша горстка» та «Безодня».

???????????????????????????????

В черговий раз обдарована молодь КНУКіМ довела нам, що поезія – це чудова пісня серця і душі, бібліотека – вічно палаючий смолоскип науки, а книга – джерело знань.

???????????????????????????????

IMG_161814

Схожі публікації