Погляд через одне десятиліття

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Погляд через одне десятиліття

У вересні відбувся семінар «Львівський міжнародний бібліотечний форум – десятилітня історія», організатори: Українська бібліотечна асоціація та Goethe-Institut в Україні. В роботі семінару взяли участь працівники наукової бібліотеки Київського національного університету культури і мистецтв Чернявська Алла Анатоліївна та Стригун Інга Миколаївна. На семінарі розглядалися питання:

  • ключові елементи нової бібліотеки;
  • бібліотечні програми Українського інституту книги;
  • бібліотека і місто: взаємні зміни;
  • європейський стиль бібліотеки.


Лектор Ярослава Сошинська, кандидат історичних наук, доцент, виконавча директорка УБА, та Вікторія Польова, адміністративна координаторка виконавчого офісу УБА голова Молодіжної секції УБА приділили увагу ключовим елементам, новим формам та методам роботи «Бібліотеки майбутнього».

На семінарі велику увагу було приділено бібліотечним програмам Українського інституту книги, а саме дослідженням попиту читачів та видавців, міркуванням про якість та вартість сьогоднішньої книги та книги майбутнього. Присутні отримали інформацію про врахування читацької думки видавцями книг. Обговорювалися проблеми фінансування та комплектування книжковими новинками бібліотек України.

Розвиток сучасної бібліотеки визначає взаємодія з соціальними інституціями міста. Бібліотека майбутнього здатна розкрити свій потенціал у тісній співпраці з освітніми та громадськими організаціями. Орієнтованість на потреби людини, громади, суспільства і визначатиме європейський стиль бібліотеки.

Отримана інформація сприятиме запровадженню нових послуг для користувачів Наукової бібліотеки Київського національного університету культури і мистецтв.

Всі учасники семінару отримали сертифікати.

Попередня публікаціяНаступна публікація

Схожі публікації