Презентація бібліотечного онлайн гіду Mendeley Reference Manager

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Презентація бібліотечного онлайн гіду Mendeley Reference Manager

Днями, у рамках #DigitalMonth, співробітники Наукової бібліотеки Київського національного університету культури і мистецтв провели вебінар, присвячений алгоритму використання Mendeley Reference Manager у науковій роботі.

Учасниками заходу були: магістри, аспіранти, науково-педагогічні працівники Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, Факультету музичного мистецтва КНУКіМ і КУК; навчальний матеріал представила Олена Скаченко, завідувачка відділу наукової комунікації і публікаційної діяльності Наукової бібліотеки; модератор – Алла Гаврилюк, д.держ.упр., доцент, професор кафедри готельно-ресторанного і туристичного бізнесу.

Під час теоретичної частини відеоконференції учасники ознайомилися із матеріалами інтерактивного бібліотечного онлайн гіду «Mendeley Reference Manager для управління посиланнями у наукових роботах».

https://view.genial.ly/61977220c89ea20de2dd4711/learning-experience-didactic-unit-onlajn-gid-mendeley

Зокрема, присутні з’ясували можливості та переваги універсального бібліографічного менеджера; ознайомилися із способами додавання та організації файлів у Mendeley Library.

Під час практичної частини, Олена Скаченко познайомила з інтерфейсом додатку Mendeley Desktop; продемонструвала алгоритм використання Mendeley Web Importer; розповіла про особливості управління документами та організацію зберігання файлів у Mendeley Library. Також учасники набули знань щодо функції коментування виділених фрагментів тексту, створення нотаток у додатку Mendeley, з’ясували алгоритм автоматичного створення цитат та пристатейного списку джерел у форматі різних стилів цитування.

По завершенню вебінару Олена Скаченко відповіла на ряд актуальних питань публікаційної діяльності, які поставили студенти і науковці.

Попередня публікаціяНаступна публікація

Схожі публікації