Примхливі акварелі в арт-галереї бібліотеки

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Примхливі акварелі в арт-галереї бібліотеки

Всім відомо, що бібліотека – місце збереження знань і територія просвітництва.

У сучасному світі все більшого значення набуває емоційне та креативне мислення. Тому бібліотека Університету культури, намагаючись відповідати цим викликам, розвиває на своїй території мистецький простір.

Днями в арт-галереї бібліотеки відкрито виставку «Романтичні акварелі. Київ», що презентує роботи заслуженого художника України, графіка, старшого викладача Кафедри графічного дизайну КНУКіМ Наталії Олександрівни Лопухової.

У примхливій техніці акварелі та акрилу постають архітектурні пам’ятки та романтичні пейзажі Києва.

Творче кредо Наталії Лопухової: «У мистецтві, як у спорті, потрібно піднімати планку все вище і вище, тренуватися щодня і знову брати висоту».

Крім картин на виставці представлено макет локомотиву потяга, зробленого із екологічних матеріалів. Роботу виконали син і донька Наталії Олександрівни – Олександр та Марина Явтушенко, студенти Кафедри графічного дизайну і реклами (модератор – Вікторія Губар) для участі у Всеукраїнському екологічному фестивалі «Залізничний транспорт та екологія».

Відгуки про виставку звучали від завідувача Кафедри графічного дизайну і реклами Наталії Сергіївни Удріс, доцентів Тетяни Олександрівни Божко, Оксани Володимирівни Чуєвої і студентів.

Виставка «Романтичні акварелі. Київ» триватиме до 5 жовтня.

Схожі публікації