Продовжуються практичні заняття студентів на базі наукової бібліотеки КНУКіМ

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Продовжуються практичні заняття студентів на базі наукової бібліотеки КНУКіМ

27–28 квітня 2017 року в рамках вивчення дисципліни «Інформаційні комунікації» були проведені практичні заняття для студентів I курсу факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу заочного (групи ГРС-116, ГРТС-166 та Т-146) та денного відділень (групи ГРС-16, ГРС-26, ГРТС-66 та Т-46). Викладач – доцент Ніколайко Галина Василівна.

Завідувач інформаційно-бібліографічного відділу Степко Вероніка Віталіївна розповіла про інформаційні ресурси бібліотеки. Зокрема, про довідково-бібліографічний апарат як сукупність традиційних та електронних довідкових і бібліографічних видань; та бібліотечних каталогів (ситематичний, алфавітний та електронний), що використовуються при наданні інфориаційних послуг.

Більш детально Вероніка Віталіївна зупинилася на огляді книг (монографій, навчальних посібників та підручників), авторефератів дисертацій, періодичних та продовжуваних видань з теми «Готельно-ресторанний та туристичний бізнес», які знаходяться у фонді бібліотеки.

Велику зацікавленість у першокурсників викликав самостійний пошук в електронному каталозі джерел за пошуковими ознаками: автор, назва, предметна та географічна рубрики. Також студенти навчилися користуватися електронною бібліотекою, що стане їм в нагоді в подальшому навчанні.

Схожі публікації